10 korzyści z posiadania karty kredytowej Elan

17.02.2021
Category: Karta Kredytowa

Posiadanie karty kredytowej Elan ma wiele zalet, o których możesz nie wiedzieć. Trudno jest znaleźć wiele informacji o usługach Elan Financial w Internecie, ponieważ w rzeczywistości jest to spółka zależna banku US Bank, ale jest to karta, którą warto sprawdzić. Oto 10 korzyści, które mogą okazać się atrakcyjne dla Twojego stylu życia i potrzeb finansowych.

1. Oferują pięć różnych opcji kart kredytowych

Elan oferuje różnorodne karty do wyboru. Dzięki temu łatwo jest znaleźć jedną z opcji, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom finansowym. Oferują Platinum, Bonus Rewards, Bonus Rewards Plus, Travel Rewards i wyższą kartę Cash Rewards.

2. Brak opłaty rocznej za kartę kredytową Elan Platinum

Wiele dużych firm obsługujących karty kredytowe pobiera roczną opłatę tylko za przywilej posiadania karty. Tak nie jest w przypadku Elan Platinum. W przypadku tej karty dostępne są dwie opcje. Możesz zdecydować się na standardową osobistą kartę kredytową lub oferują również wersję biznesową dla osób, które potrzebują firmowej karty kredytowej.

3. Nagrody bonusowe

Karta Bonus Rewards daje Ci jeden punkt za każdego dolara wydanego na zakupy dokonane kartą. Premia w wysokości jednej czwartej punktu za każdego wydanego dolara jest zawarta w programie nagród związanym z tą kartą Elan.

4. Dodatkowe nagrody bonusowe

Karta kredytowa Bonus Rewards Plus Credit za pośrednictwem Elan nagradza posiadaczy kart 1,5% od każdego dokonanego zakupu. Ta opcja daje dodatkowe pół procent w stosunku do innych opcji. Za posiadanie karty Bonus Rewards Plus pobierana jest opłata roczna w wysokości 50 USD.

5. Nagrody pieniężne

Karta kredytowa American Express Cash Rewards oferowana przez firmę Elan zapewnia zwrot 3% przy zakupie paliwa i 2% zwrotu za zakupy dokonane w supermarkecie kartą. Nie ma rocznej opłaty za posiadanie karty American Express przez Elan. Zawsze miło jest, gdy możesz odzyskać pieniądze na zakupach w sklepie lub zatankowaniu paliwa.

6. Nagrody za podróż

Możesz zdobywać nagrody za podróże za pośrednictwem Elan American Express. Karta ta daje 3 punkty za każdego dolara wydanego na podróż samolotem i dwa punkty za każdego dolara wydanego za pomocą karty na wydatki w restauracji i hotelu. Ta karta jest objęta opłatą w wysokości 95 USD rocznie.

7. Nie ma limitu punktów bonusowych

Możesz zdobyć dowolną liczbę punktów bonusowych bez przekraczania limitu. Jest to wielka korzyść, ponieważ tak wiele firm obsługujących karty nakłada surowe limity i limity na liczbę punktów bonusowych, które możesz zebrać za jednym razem. Ta funkcja ułatwia gromadzenie punktów bonusowych na coś, co naprawdę chcesz kupić lub doświadczyć.

8. Łatwy dostęp do konta

Możesz z łatwością uzyskać dostęp do swojego konta online lub za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Karty kredytowe Elan są podłączone do bezpiecznego serwera kont, który chroni Twoje informacje i zapewnia wygodny dostęp do sprawdzania sald kont, dokonywania płatności i przeglądania wyciągu. Możesz nawet przesyłać saldo za pomocą kilku prostych kliknięć.

9. Otrzymuj powiadomienia mobilne

Możesz przejść do ustawień konta, aby otrzymywać alerty przypominające o terminie płatności, aktywności na Twoim koncie i nie tylko. To sprawia, że ​​posiadanie jest bezpieczniejsze i wygodniejsze dla Ciebie. Mają najlepiej ocenianą aplikację mobilną lub możesz uzyskać dostęp do swojego konta za pośrednictwem komputera lub telefonu.

10. Zrzeczenie się odpowiedzialności za szkody w wypożyczeniu samochodu

Wydanie podróżne umożliwia otrzymanie bezpłatnej usługi wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów, gdy używasz karty do opłacenia opłat za wynajem. Jesteś objęty ubezpieczeniem w przypadku kolizji lub kradzieży, gdy wypożyczasz samochód. Istnieją również inne usługi ratunkowe dostępne dla podróżnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale nie wszystkie z nich są w pełni objęte zwolnieniem.

Końcowe przemyślenia

Z kartą kredytową Elan wiąże się kilka przydatnych korzyści. Jest to jedna z najmniej znanych kart, ponieważ wchodzi w skład większej korporacji banku amerykańskiego. Jeśli wcześniej o tym nie słyszałeś, a wielu nie, teraz wiesz o korzyściach oferowanych członkom. Sprawdź opcję karty kredytowej Elan, która najlepiej pasuje do Twojego stylu życia i Twoich potrzeb finansowych.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy