12 największych pożyczkodawców hipotecznych o podwyższonym ryzyku w 2020 r

17.02.2021
Category: Oceny Kredytowe

12 największych pożyczkodawców hipotecznych o podwyższonym ryzyku w 2020 r. – Programy pożyczek subprime

Kredyty hipoteczne typu subprime są ponownie dostępne w 2020 r., Po tym jak prawie całkowicie zniknęły natychmiast po kryzysie mieszkaniowym sprzed dziesięciu lat. Obecnie dostępnych jest wiele niszowych programów kredytów hipotecznych typu subprime dostosowanych do Twoich potrzeb. Programy pomagające osobom samozatrudnionym, osobom ze złym kredytem, ​​bez zaliczki, bankructwem, przejęciem nieruchomości i nie tylko. Jeśli miałeś problem ze znalezieniem finansowania, możemy Ci pomóc.

Stworzyliśmy sieć pożyczkodawców, którzy łącznie posiadają wszystkie programy pożyczkowe subprime potrzebne do sfinansowania lub refinansowania twojego domu. Omówimy niektóre programy kredytów hipotecznych subprime i ofertę naszych pożyczkodawców.

Wypełnij nasz formularz dotyczący scenariusza pożyczki, a na podstawie Twoich osobistych kryteriów pożyczki skontaktujemy się z Tobą z opcjami kredytu hipotecznego, które możesz przejrzeć bez ściągania kredytu.

Co to jest kredyt hipoteczny Subprime?Tradycyjne kredyty hipoteczne i niektóre pożyczki rządowe podlegają surowym wymogom kredytowym, aby kwalifikować się do jednego z tych programów hipotecznych. Gdy kredytobiorca ma wyjątkowo słaby kredyt lub niedawne zdarzenie kredytowe, takie jak bankructwo, przejęcie nieruchomości lub krótka sprzedaż, nie może kwalifikować się do tradycyjnego kredytu hipotecznego, a jego opcją będzie prawdopodobnie kredyt hipoteczny typu subprime.

Kredyty hipoteczne typu subprime są również przeznaczone dla osób samozatrudnionych, które nie mogą skorzystać z zeznań podatkowych ze względu na niski dochód netto po umorzeniu. Jeśli dotyczy to Ciebie, przeczytaj nasz artykuł o opcjach kredytu hipotecznego dla osób pracujących na własny rachunek.

Lista kredytodawców hipotecznych typu subprime

Poniżej znajduje się lista największych pożyczkodawców hipotecznych typu subprime w przypadkowej kolejności. Pomiędzy nimi wszystkimi pomożemy Ci z Twoją pożyczką bez względu na to, jaka ona jest iw jakimkolwiek stanie.

Carrington oferuje wiele standardowych programów pożyczkowych, takich jak FHA, Konwencjonalne, VA i USDA. Niektóre z ich programów kredytów hipotecznych subprime obejmują niskie oceny kredytowe, wysokie wskaźniki zadłużenia do dochodów, przejęcia, bankructwa, krótką sprzedaż i oczywiście pożyczki na wyciągach bankowych dla samozatrudnionych kredytobiorców. Jednak oferują również dwa unikalne programy o nazwie Carrington Advantage i Carrington Advantage plus. Te programy oferują następujące korzyści:

 • Zaledwie 500 punktów kredytowych
 • Kwota pożyczki do 2 milionów dolarówWypłaty do 750 000 $Upadłości, egzekucje i krótka sprzedaż są w porządkuWyciągi bankowe do weryfikacji dochodów dla kredytobiorców pracujących na własny rachunekBrak ubezpieczenia hipotecznego (PMI)W FNBA oferują również wiele standardowych programów pożyczkowych, takich jak FHA, Konwencjonalne, VA i USDA. Niektóre z ich programów subprime obejmują niskie oceny kredytowe, wysokie wskaźniki zadłużenia do dochodów, przejęcia, upadłości, krótką sprzedaż i oczywiście pożyczki na wyciągach bankowych dla samozatrudnionych kredytobiorców. Niektóre dodatkowe szczegóły są następujące:

  • Bankructwa lub egzekucje z 15% spadkiem
  • Pożyczki na wyciągu bankowym obniżone o 15% i fundusze podarunkoweUnikalne właściwości, takie jak działka z domkami mobilnymi, nieruchomości o mieszanym przeznaczeniu, również z zaledwie 15% obniżkąPożyczki ITIN z NIP i bez numeru ubezpieczenia społecznego 15% taniejAngel Oak oferuje pożyczkę z wyciągu bankowego na okres 12-24 miesięcy, pożyczki portfelowe, upadłości, uszczuplenie aktywów, roczne programy zwrotu podatku, wysokie DTI i pożyczki dla inwestorów. Ich program kredytów hipotecznych na wyciągach bankowych jest świetny dla samozatrudnionych kredytobiorców, którzy nie mogą udokumentować swoich dochodów deklaracjami podatkowymi. Ich programy subprime mają niektóre z tych funkcji i zalet:

   • 90% LTV w sprawach osobistych i biznesowych
   • 50% DTI z wynikami tak niskimi jak 600.Brak ubezpieczenia hipotecznegoNie są potrzebne zeznania podatkowe12 miesięcy na wyciągach bankowych i 24 miesiące na wyciągach biznesowychZaledwie 600 punktów kredytowychKwota pożyczki do 3 mln USDDrugie domy i nieruchomości inwestycyjne również są w porządkuegzekucje, bankructwa i krótka sprzedaż z dwuletnim sezonowaniemNorth Star Funding to firma z północnego wschodu, która oferuje całą gamę produktów. Są teraz licencjonowani w około 20 stanach, ale dodają kolejne. Oprócz wszystkich standardowych produktów kredytowych oferują one również niektóre z tych niszowych programów hipotecznych subprime:

    • Finansowanie dla obcokrajowców
    • Pożyczki na spółdzielnię inwestycyjnąRoczny program zwrotu podatkuPożyczka z tytułu wynajmuPożyczki na wyciągi bankowe na 12-24 miesiącePożyczki na wyczerpanie aktywówPożyczki dla obcokrajowców dla nierezydentówProgram Work Visa lub ExPat LoanFHA z oceną kredytową nawet 500Pożyczki JMAC oferują wszystkie tradycyjne produkty pożyczkowe, a także niszowe programy kredytów hipotecznych subprime, których szukasz. Rozpoczęli działalność ponad dziesięć lat temu i od tego czasu finansują pożyczki w ramach niektórych z tych kreatywnych programów. Niektóre z ważnych funkcji ich programów są następujące:

     • Newport – elastyczny, duży produkt z 40-letnim okresem, do 2,5 miliona dolarów, 95% LTV, bez ubezpieczenia hipotecznego, osiągający zaledwie 600 punktów i zwrot gotówki do 2,5 miliona dolarów.
     • Newport usprawnione – ograniczona dokumentacja, odsetki z 40 lat dostępne tylko przy niższej płatności, maksymalny DTI 45%, dokumentacja oparta na ustaleniach DU, dozwolone fundusze upominkowe, fundusze biznesowe i aktywa zagraniczne również są dozwolone. Wenecja – dla osób prowadzących działalność na własny rachunek, osób zajmujących się egzekucją, krótką sprzedażą lub pożyczkobiorców z możliwością zmiany warunków pożyczki Dostępne tylko odsetki, wyciągi bankowe z 6-12 miesięcy, DTI do 50%, nieograniczona wypłata, dostępne wyczerpywanie aktywów, dozwolone fundusze podarunkowe i dozwolone obcokrajowcy. Zuma – To jest dla tych trudnych sytuacji kredytowych, a zgody są oparte na wyciągach bankowych z 12 lub 24 miesięcy. Nie potrzeba sezonowania w przypadku bankructwa, potrzebne są tylko 2-miesięczne rezerwy, maksymalny DTI wynosi 55%, kwoty pożyczki od 75 tys. Do 5 mln USD, a współkredytobiorcy niebędący mieszkańcami są dozwoleni. Sunset – to jest dla inwestorów z pożyczkami do 5 mln USD. Nie jest wymagany dokument podatkowy 4506T, produkty stałe i na ramię, dostępne tylko odsetki, obcokrajowcy, dozwolone VOD, 1-4 jednostki z nieograniczoną wypłatą, bez wskaźnika i bez rezerw.Citadel jest pożyczkodawcą, który oferuje różne opcje pożyczek subprime, w tym pożyczki z wyciągów bankowych do 90LTV i niskie wyniki kredytowe. Będą również współpracować z bankructwami i przejęciami. Działają we wszystkich 50 stanach. Oto trzy z ich popularnych programów pożyczkowych:

      • Sprzedaż hurtowa non-Prime – do 90% LTV, bez sezonowości na wydarzeniach kredytowych, wyniki do 500, a także kwoty pożyczek do 5 mln USD
      • Maggi Plus – 90% LTV i 2 lata od zdarzenia kredytowego, brak kar za przedpłatę, dostępne tylko odsetki. Poza firmą Dodd-Frank – osoba niezamieszkała lub prowadzona działalność gospodarcza, bez weryfikacji dochodów, prawo pobytu w obcym kraju i bez kar przedpłaty.Athas Capital to kreatywny pożyczkodawca subprime, który oprócz wszystkich programów standardowych oferuje następujące unikalne programy:

       • Zajęty właściciel niebędący głównym właścicielem – KAŻDY wynik kredytowy jest w porządku, Dokumentacja alternatywna, 50 000 – 7 mln USD, programy stałe i ARM, DTI do 55%, LTV do 95%, fundusze podarunkowe są w porządku, przejęcia, brak rezerw, obcokrajowcy , a opcje dzierżawy to tylko niektóre z oferowanych tutaj funkcji.
       • Non-Prime No Owner Occupied – ma na celu refinansowanie nieruchomości inwestycyjnych do 4 jednostek. Brak weryfikacji dochodów, 80 LTV, brak obliczonych wskaźników, kwoty pożyczki do 5 mln USD, dostępne tylko odsetki i fundusze podarunkowe. Fix and Flip – Świetny program do odwracania domów. Brak weryfikacji dochodów, LTV do 75%, 12-miesięczny okres, brak kar przedpłaty, kwota pożyczki do 2 mln USD, ocena kredytowa nawet do 500 i musisz wykazać się udowodnioną historią, aby odnowić nieruchomości.Quicken oferuje wszystkie tradycyjne produkty, w tym programy dla inwestorów. Zakres ich ofert pożyczek subprime polega na ich zdolności do pracy z niektórymi niższymi wynikami kredytowymi. Nie oferują pożyczek na wyciągach bankowych ani żadnych innych kreatywnych programów, które widzisz tutaj od innych pożyczkodawców. W rezultacie jest to dla Ciebie mniej niż optymalna opcja.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy