Blog EasyEquities

17.02.2021

W który fundusz ETF powinienem zainwestować – webinarium Stealthy Wealth

19 sierpnia 2020 zorganizowaliśmy bardzo pouczające seminarium internetowe dla Stealthy Wealth, w które ETF warto zainwestować?

Podczas webinarium Stealthy Wealth omawia, w który ETF zainwestować. Korzystając z własnego doświadczenia i badań, przedstawia swoje podejście do tego, co jego zdaniem składa się na właściwy portfel ETF.

Aby nagrać webinarium, kliknij poniższy obrazek Stealthy Wealth.

Aby wyświetlić prezentację Stealthy Wealth, kliknij poniższy obrazek:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funduszach ETF, sprawdź je TUTAJ na naszej stronie EasyETF.

SZUKAJ WSZYSTKICH BLOGÓWWYSZUKAJ POSTY WEDŁUG TEMATU
 • Łatwa społeczność
 • EdukacjaPlatforma i funkcjeZarządzane pakietyFundusze giełdowe (ETF)Wolne od podatku konto oszczędnościowe (TFSA)Wiadomości rynkowe i wydarzeniaAkcjeŁatwo w wiadomościachKonkursy i promocjeNowość w inwestowaniu w edukacjęAkcje amerykańskieAkcje JSERenta emerytalna (RA)KosztCryptoAkcje ASX
 • Zainwestuj teraz
 • O nasZaloguj sieFAQWsparcieSkontaktuj się z nami EasyEquities. EasyEquities jest produktem First World Trader (Pty) Ltd t / a EasyEquities, która jest autoryzowanym dostawcą usług finansowych (numer FSP 22588). Wszystkie transakcje na platformie EasyEquities podlegają prawnym warunkom, którym zgadzasz się być związany. Platforma EasyEquities umożliwia użytkownikom inwestowanie w papiery wartościowe, które obejmują całe akcje i częściowe prawa do akcji (FSR). EasyEquities działa jako agent emisji całych akcji, gdzie inwestor jest zarejestrowanym właścicielem tych akcji, uprawnionym do dywidend, udziału w akcjach korporacyjnych oraz wszystkich korzyści i ryzyk ekonomicznych związanych z posiadaniem akcji.

  W odniesieniu do FSR EasyEquities działa jako zleceniodawca umowy na różnicę wartości wystawionej inwestorowi, w ramach której inwestor będzie miał roszczenie umowne w stosunku do EasyEquities o korzyści ekonomiczne i ryzyko związane z posiadaniem udziałów (zmiany cen i dywidendy) udział bazowy. Ułamkowe prawa do akcji (FSR), które są emitowane w ramach kontraktu różnicowego, są pozagiełdowym instrumentem pochodnym. W przeciwieństwie do całych akcji, FSR nie dają prawa głosu. Ponieważ inwestor dokonuje dalszych inwestycji w FSR i ostatecznie otrzymuje cały udział, umowa na różnicę zostaje zamknięta, a cały udział zostaje przekazany inwestorowi.

  Dostępność jakiejkolwiek akcji na platformie EasyEquities zależy od różnych czynników, ale nie jest wskaźnikiem wartości i nie oznacza, że ​​jakikolwiek udział jest odpowiednią inwestycją dla Ciebie.

  Dostępność jakichkolwiek akcji na stronie przeglądania udziałów niekoniecznie oznacza jakiekolwiek stosunki umowne między EasyEquities a spółką giełdową lub uiszczenie opłat za usługi. Logo marek jest własnością odpowiednich firm, a nie EasyEquities. Użycie logo marki firmy nie oznacza poparcia dla EasyEquities przez firmę ani poparcia dla firmy przez EasyEquities, ani też nie oznacza żadnego stosunku umownego. Dalsze informacje dotyczące inwestycji są dostępne na stronie internetowej EasyEquities.

  * Uwaga: ceny wymiany są opóźnione zgodnie z przepisami regionalnymi. Ceny w RPA są opóźnione o 15 minut; Ceny w Ameryce Północnej są opóźnione o 15 minut; Ceny w Australii są opóźnione o 20 minut.

  EasyEquities jest spółką zależną Purple Group Limited, spółki notowanej na JSE Limited (PPE)

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy