Co musisz wiedzieć o akceptacji karty Discover

17.02.2021
Category: Zwrotu Gotówki
 • Centrum zasobów kredytowych
 • Podstawy karty kredytowejCo musisz wiedzieć o akceptacji karty DiscoverKupuj artykuły spożywcze online. Wybierz prezent urodzinowy dla mamy. Wybierz się na kolację z przyjaciółmi. Weź gaz. W ciągu dnia prawdopodobnie robisz dziesiątki zakupów – i ważne jest, aby mieć kartę kredytową, co do której masz pewność, że zostanie przyjęta na wszystko, od impulsowej paczki gum w drodze do biura po rezerwacje raz na podróż na całe życie. W tym celu możesz używać kart kredytowych Discover praktycznie u każdego sprzedawcy, sprzedawcy, sklepu internetowego, restauracji lub kawiarni. Rozważ pięć faktów na temat kart kredytowych Discover:

  1. Discover jest akceptowane w całym kraju przez 99 procent miejsc, które przyjmują karty kredytowe

  Niezależnie od tego, czy tankujesz na stacji benzynowej, robisz zakupy w Internecie, czy kupujesz prezent w lokalnym sklepie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że karty kredytowe Discover są akceptowane. W rzeczywistości, według raportu Nilsona z lutego 2020 r., Discover jest w 99 procentach akceptowane w całym kraju w miejscach, które przyjmują karty kredytowe.

  Skąd wiesz, czy Discover jest akceptowane? Najlepiej zapytać. Podczas gdy niektóre sklepy mogą mieć przy kasie naklejki z akceptacją płatności, inne mogą nie. Jednak przy współczynniku akceptacji na poziomie ponad 99 procent u sprzedawców akceptujących karty kredytowe, prawdopodobnie Discover zostanie zaakceptowane przez wybranego sprzedawcę.

  2. Karta Discover może być używana w bankach, spółdzielczych kasach pożyczkowych, bankomatach i niektórych sklepach za gotówkę

  Czasami potrzebujesz gotówki, a kiedy to zrobisz, możesz skorzystać z karty Discover w banku, bankomacie lub kasie kredytowej, aby otrzymać zaliczkę do wysokości określonej w umowie. (Uwaga: Oprocentowanie zaliczek gotówkowych jest zwykle wyższe niż oprocentowanie zakupów dokonywanych za pomocą karty). Aby skonfigurować kartę tak, aby zezwalała na zaliczki gotówkowe, wystarczy zadzwonić do obsługi klienta i uzyskać numer PIN do wykorzystania w bankomacie. Możesz również przedstawić swoją kartę kredytową i dowód tożsamości ze zdjęciem w banku lub kasie kredytowej, aby otrzymać pieniądze. Aby znaleźć bankomaty i banki, w których można wypłacić gotówkę, sprawdź tę mapę.

  Podczas biegania po sklepie spożywczym, kiedy pamiętasz, że potrzebujesz 20 $ na ten jedyny w swoim rodzaju stojak na taco, który kochasz? Discover ma opcję cash over w sklepach uczestniczących, takich jak Kroger i Walmart, która umożliwia wypłatę gotówki podczas dokonywania zakupu – i pomaga uniknąć opłat za bankomat.

  3. Funkcja Discover jest akceptowana u sprzedawców internetowych

  Czy większość zakupów robisz na smartfonie, tablecie lub laptopie? Discover jest akceptowane przez niektórych sprzedawców internetowych, a płacenie kartą Discover może ułatwić gromadzenie nagród. Na przykład, jeśli korzystasz z karty Discover it® lub Discover it® Miles na Amazon.com, możesz zastosować dostępny bonus Cashback do całości lub części swojego zamówienia. Może to być sprytna strategia, jeśli jesteś zwykłym klientem Amazon.

  4. Odkryj bezpieczne karty kredytowe są również akceptowane

  Niektórzy zastanawiają się, czy zabezpieczone karty kredytowe, takie jak Discover it® Secured, są akceptowane przez sprzedawców tak samo, jak niezabezpieczone karty kredytowe. Odpowiedź brzmi tak. Dla sprzedawcy karty kredytowe działają w podobny sposób. Główną różnicą dla posiadacza karty kredytowej między zabezpieczoną a niezabezpieczoną kartą kredytową jest to, że zabezpieczona karta kredytowa wymaga depozytu, który stanowi limit wydatków Twojej karty. Zabezpieczona karta kredytowa może również pomóc właścicielom kart w budowaniu kredytu podczas zdobywania nagród.

  5. Odkryj partnerów ze sprzedawcami, których używasz do dostarczania maksymalnych nagród

  Jedną z potencjalnie sprytnych strategii jest używanie kart kredytowych do opłacania wydatków, które ponosisz co miesiąc, a następnie spłacanie całości salda. W ten sposób możesz zmaksymalizować nagrody. Funkcja Discover jest nie tylko akceptowana przez większość sprzedawców w całym kraju, ale również sprzedawcy, z których regularnie korzystasz, mogą pomóc Ci osiągnąć cele związane z nagrodami. Na przykład niektóre karty kredytowe Discover Rewards, takie jak Discover it® Student Cash Back, oferują sezonowe 5-procentowe promocje cashback w różnych kategoriach i u różnych sprzedawców. Zwracanie uwagi na kalendarze zwrotu gotówki, a także stałe oferty 1-procentowego zwrotu gotówki za wszystkie zakupy przez cały czas mogą pomóc zmaksymalizować wydatki.

  Poznaj fakty i wybierz kartę, która pasuje do Twojego życia

  Przeprowadź badania, aby określić, czy karta jest odpowiednim wyborem dla Twojego stylu życia – i portfela. Posiadając kartę Discover, możesz mieć pewność, że Twoja karta zostanie zaakceptowana przez większość dostawców, z których korzystasz na co dzień, bez względu na to, jak wygląda Twoja lista rzeczy do zrobienia (i rzeczy do kupienia).

  Pierwotnie opublikowane 9 sierpnia 2019 r

  Zaktualizowano 9 marca 2020 r

  Zastrzeżenie prawne: ta witryna służy do celów edukacyjnych i nie zastępuje profesjonalnych porad. Materiały w tej witrynie nie mają na celu udzielania porad prawnych, inwestycyjnych ani finansowych i nie wskazują dostępności żadnego produktu ani usługi Discover. Nie gwarantuje, że Discover oferuje lub poleca produkt lub usługę. Aby uzyskać szczegółowe porady dotyczące swoich wyjątkowych okoliczności, możesz skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy