Co to jest pożyczka na ARM? – Kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu

17.02.2021
Category: Karta Kredytowa

W tym artykule:

 • Kredyty hipoteczne o zmiennej stopie procentowej (kredyty ARM) mają ustaloną stopę procentową, która jest następnie dostosowywana corocznie.
 • Ustalony okres oprocentowania dla pożyczek ARM może trwać 3, 5, 7 lub 10 lat.Pożyczki ARM są często dobrym wyborem dla właścicieli domów, którzy planują sprzedaż po kilku latach.Co to jest ARM?

  Kredyt hipoteczny o regulowanej stopie procentowej (ARM) ma wprowadzającą stopę procentową, która obowiązuje przez określony czas, a następnie jest dostosowywana corocznie przez pozostały okres. Po ustalonym okresie Twoje oprocentowanie zmieni się, podobnie jak Twoja miesięczna płatność.

  • 10/1 ARM: Twoje oprocentowanie jest ustalane na 10 lat, a następnie dostosowuje się na 20 lat.
  • 7/1 ARM: Twoje oprocentowanie jest ustalane na 7 lat, a następnie dostosowuje się na 23 lata.5/1 ARM: Twoje oprocentowanie jest ustalane na 5 lat, a następnie dostosowuje się na 25 lat.3/1 ARM: Twoje oprocentowanie jest ustalane na 3 lata, a następnie dostosowuje się na 27 lat.Ogólne zalety i wady

   Początkowe stopy procentowe dla kredytów hipotecznych o zmiennej stopie procentowej są zwykle niższe niż w przypadku kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu, co z kolei oznacza, że ​​miesięczna rata jest niższa. Jeśli planujesz pozostać w domu tylko przez krótki czas, pożyczka ARM może być dla Ciebie korzystna, ponieważ planujesz przeprowadzić lub sprzedać swój dom, zanim początkowa stopa kredytu hipotecznego dostosuje się. Jeśli spodziewasz się wzrostu dochodów w przyszłości, możesz czuć się komfortowo z pomysłem oszczędzania pieniędzy teraz, mając niższą miesięczną płatność, ale czuć się komfortowo z koniecznością dokonywania wyższych płatności w przyszłości, gdy twoje dochody wzrosną, a ARM się dostosuje.

   ARM są ogólnie uważane za bardziej ryzykowne, ponieważ twoja stopa procentowa prawdopodobnie wzrośnie po zakończeniu początkowego okresu stałej stopy.

   Sprawdź dzisiejsze kursy 5/1 ARM na Zillow

   Co się dzieje, gdy zmienia się moja pożyczka na ARM?

   Możesz określić, o ile stopa procentowa Twojego ARM wzrośnie lub spadnie po zakończeniu początkowego okresu stałej stopy procentowej, w oparciu o indeks i marżę, z którą jest powiązany. Wartość indeksu jest zmienna, a wartość marży jest stała przez cały okres trwania pożyczki.

   Indeks to wzorcowa zmienna stopa procentowa, która jest regularnie publikowana i dostępna publicznie. Typowe stopy indeksów, które są powiązane z ARM to LIBOR (London Interbank Offering Rate), COFI (11 District Cost of Funds), T-Bill (US Treasury Bill) i CMT (Constant Maturity Treasury) itp. Marża jest stałym procentem stopa, którą dodajesz do stopy indeksu, aby uzyskać w pełni indeksowaną stopę dla kredytu hipotecznego o zmiennej stopie procentowej. Stawki depozytu zabezpieczającego można często negocjować z pożyczkodawcą.

   Przykład: jeśli stopa indeksowania wynosi 3 procent, a marża wynosi 2 procent, wówczas w pełni zindeksowana stopa procentowa wynosiłaby 5 procent.

   W Zillow szczegóły ARM są szczegółowo podzielone dla każdego zindywidualizowanych kwot kredytu hipotecznego ARM.

   Podkreślamy, jak długo stopa jest stała, początkową stopę procentową, rodzaj indeksu, marżę, początkowy limit, okresowy i dożywotni limit. Informujemy również, o jaką kwotę należy się spodziewać wzrostu płatności po zakończeniu początkowego okresu stałej stawki.

   Kup ARM

   W Zillow możesz teraz kupować w czasie rzeczywistym dostosowane wyceny ARM. Nasi uczestniczący pożyczkodawcy oferują różnorodne pożyczki ARM, w tym 7/1, 5/1 i 3/1 ARM.

   Wskazówka: pamiętaj, aby rozwinąć formularz wniosku o pożyczkę, klikając łącze „zaawansowane i wskazując, że żądany program pożyczki to ARM.

   Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie dążymy do zapewnienia konsumentom fachowych porad i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu przez całe życie. Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i.

   Jeśli chcesz kupić dom lub refinansować swój obecny w ciągu najbliższych 12 miesięcy, oto otwierająca oczy prognoza: nie tylko najniższe oprocentowanie kredytów hipotecznych utrzyma się do 2021 r., Ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że stopa referencyjna spadnie do 2,5 procent lub nawet mniej. Średnia 30-letnia stała oprocentowanie kredytów hipotecznych zakończyła się w czerwcu 2020 r.

   Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi. Jedna z (wielu) trudnych decyzji, które napotkasz przy zakupie.

   Jeśli Twoja karta kredytowa ma zmienne oprocentowanie, stopa będzie rosnąć lub spadać w oparciu o inną stopę procentową, zwaną stopą indeksową. Zmienne stopy procentowe są najczęściej powiązane ze stopą główną, chociaż czasami stosuje się londyńską stawkę międzybankową (LIBOR). LIBOR Według.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy