Dlaczego Bitcoin kieruje Altcoiny na Księżyc

17.02.2021
Category: Możesz Również

Zdjęcie: Jack Taylor

Jak podkreślono kilka dni temu w tym artykule: Altcoiny będą rosły, gdy bitcoin będzie silny. Od czasu napisania tego 8 stycznia eksplodowało mnóstwo altcoinów. Jako ktoś, kto je własną karmę dla psów, możesz sobie wyobrazić, że jestem całkiem zadowolony.

Altcoiny ostatnio wystrzeliły w górę.

To wydarzenie wprawiło wiele osób w zakłopotanie, ale odpowiedzią na pytanie, dlaczego tak się dzieje, jest „beta. Beta jest miarą zmienności. Im większa jest beta, tym bardziej zmienna będzie cena instrumentu.

Dow skacze o ponad 450 punktów po tym, jak prezydent Trump powiedział, że jest wypisywany ze szpitala

Akcje AMC spadają o 10% po tym, jak konkurencyjne Cineworld mówi, że zamyka Prawie 700 kin

4 wysokodochodowe fundusze zamknięte, płacące 10,6%

Kiedyś beta była tezą inwestycyjną. Aby uzyskać lepsze wyniki na swoim portfelu, kupiłeś akcje z „wysoką beta, ponieważ miały one większy impuls na rynku niż akcje z niską wersją beta. Więc jeśli myślisz, że sprawy idą w górę, kupowałbyś wysoką beta, aby uzyskać wyższe zwroty niż z koszyka akcji o niskiej beta.

Możesz również użyć wysokiej beta do zabezpieczenia, a ja używam wysokiego beta bitcoina do zabezpieczenia swoich akcji, ponieważ rodzaj szoku, który powaliłby Dow na tył, jest po prostu rodzajem wiadomości, która wyrzuci bitcoiny na orbitę księżycową.

Bez wątpienia coś się dzieje i odbija się to na sile bitcoina; nie musisz być zbyt dobrym dziennikarzem, żeby zobaczyć, że się zepsuło. Mógłbym napisać o tym wcześniej, ale tego rodzaju ucieczka jest delikatna i łatwa do odgadnięcia. Taki wykres jest po prostu bardzo zwyżkowym wskaźnikiem i cztery razy na pięć taki wzór wykresu zawiedzie.

Bitcoin się zepsuł

Jednak wykres wygląda świetnie, a bitcoin pokazuje dobrą siłę i na pewno jest wystarczająco dużo paliwa geopolitycznego, aby wystrzelić rynek, jeśli coś pójdzie nie tak. Powiedziałem wcześniej, przeczytasz o tym, co porusza bitcoin kilka dni po tym, jak to się stało i możesz sobie wyobrazić, że nie wszystkie złe rzeczy, przed którymi „ludzie wiedzą się zabezpieczają, zdarzają się, więc czasami nigdy się nie dowiesz.

W międzyczasie możesz zobaczyć ten wielki rajd altcoinów w dół list przebojów monet, ponieważ jako rakiety z najwyższymi monetami, więc te małe podążają za spekulantami wpadającymi do minnów. Bitcoin napędza wszystko, a ruchy altcoinów są odzwierciedleniem ich zmienności i ich ekspozycji na handel i przejęcia.

Rynki zawsze chcą personifikować ruchy, więc w tym przypadku skupił się na ruchu w Bitcoin SV (BSV) , przypuszczalnie chodzi o to, że odblokowanie ogromnej części bitcoina doprowadziłoby do ich sprzedaży, a wpływy zainwestowane w bitcoin SV , przesuwając w ten sposób cenę bitcoin SV w kierunku znacznie wyższych poziomów bitcoinów. Innym pomysłem na posunięcie jest to, że Bitcoin SV wkrótce otrzyma aktualizację techniczną. Zawsze sceptycznie podchodzę do historii napędzających rynki. Przepływy pieniężne napędzają rynki i niewielu ma takie pieniądze, jakie są potrzebne, aby wywrzeć duży wpływ, a niewielu jest w stanie go zatrzymać.

Jeśli bitcoin będzie kontynuował wzrost, wtedy altcoiny o wysokim poziomie beta osiągną lepsze wyniki w górę, ponieważ osiągną gorsze wyniki w dół. Te instrumenty finansowe są maleńkie w porównaniu z innymi instrumentami i mogą się znacznie zmieniać. Ten nóż tnie w obie strony.

Moim instynktem w handlu kryptowalutami jest odwrócenie się od wszystkiego, co idzie pionowo do BTC, tylko po to, aby rozważyć powrót po opadnięciu kurzu. Zrobiłem to dzisiaj za pomocą Bitcoin Cash (BCH). Odchodzę od moich innych altcoinów, ponieważ jednej rzeczy, której uczą cię akcje, to trudność w mierzeniu czasu na rynku, więc jeśli masz zamiar spróbować, najlepiej go przygotować.

Podczas gdy zamiana alts na bitcoin po tym ogromnym skoku może okazać się sprytna lub głupia, głównym przesłaniem jest to, że bitcoin jest silny, a altcoiny reagują na tę siłę. Wykres Bitcoin wygląda świetnie i są szanse, że napędza go przepływ pieniędzy, a to pochodzi z jednego z kłopotliwych punktów na świecie, które wszyscy moglibyśmy zrobić, mając mniej. Jeśli to się utrzyma, spekulanci wejdą na pokład i zejdziemy na kolejny duży rajd.

Powinniśmy jednak pamiętać, że celem wierzących w bitcoiny jest kilka lat wcześniej, więc kluczową sprawą jest nie handlowanie rynkiem i pozostanie na plaży, gdy, co jest prawie nieuniknione, pomylisz transakcję i zostaniesz z „fiat , Gdy krypto ryczy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy