Dlaczego zdolność kredytowa jest ważna

17.02.2021
Category: Chase Bank

Jak większość młodych profesjonalistów, prawdopodobnie myślałeś o złożeniu wniosku o pierwszą kartę kredytową lub pożyczkę. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz założyć, że posiadanie stabilnego źródła dochodu i spełnienie wszystkich wymagań jest wystarczającą podstawą do zatwierdzenia Twojej karty kredytowej lub pożyczki. Ale prawda jest taka, że ​​nadal możesz znaleźć odrzucenie wniosku.

Dlaczego tak jest, możesz zapytać? Najprawdopodobniej przeszkadza Ci słaba zdolność kredytowa. Ale zanim przejdziemy do znaczenia posiadania dobrego kredytu, przejrzyjmy szybko definicję zdolności kredytowej.

Krótko mówiąc, ocena kredytowa to trzycyfrowa liczba, która przewiduje prawdopodobieństwo spłaty pożyczki. Daje pożyczkodawcom wyobrażenie o Twojej zdolności kredytowej. Tym samym czyniąc go jednym z głównych, jeśli nie najważniejszym, czynników wpływających na akceptację Twojej karty kredytowej lub wniosku kredytowego.

 1. Łatwiejsze zatwierdzanie nowych pożyczek i kredytów Wyższy wynik kredytowy pokazuje pożyczkodawcom, że masz dobre zwyczaje związane z pożyczaniem – oznaczając cię jako pożyczkobiorcę niskiego ryzyka. To dobra rzecz, ponieważ sprawia, że ​​w oczach pożyczkodawców jesteś bardziej godny zaufania. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na otrzymanie nowego kredytu.

  1. Wyższe limity kredytowe lub kwoty pożyczek przy niższych stopach procentowych Dobra ocena kredytowa świadczy o zdolności do terminowej spłaty kredytu. Z tego powodu pożyczkodawcy chętniej zwiększają Twój limit kredytowy i pozwalają Ci pożyczyć większą kwotę. Ponieważ udowodniłeś swoją zdolność kredytową, kwalifikujesz się również do niższych stóp procentowych.

   1. Obniżone stawki ubezpieczenia O wiele bardziej prawdopodobne jest, że zaoferowane zostaną bardziej przystępne składki za samochód lub ubezpieczenie na życie, jeśli Twój kredyt jest dobry. Z drugiej strony, zła ocena kredytowa może skutkować wyższymi składkami. Oczywiście tego nie chcemy.

    1. Siła negocjacyjna Czy wiesz, że mając dobrą zdolność kredytową, możesz uzyskać lepsze oferty? Możesz to wykorzystać na swoją korzyść podczas targowania się! Wykorzystaj swoją zdolność kredytową, aby udowodnić, że jesteś wiarygodnym kredytobiorcą.

     1. Lepsze szanse na zatrudnienie Podczas sprawdzania przeszłości niektórzy pracodawcy sprawdzają swoją zdolność kredytową i raport kredytowy. Większość z nich uważa dobry kredyt za atrakcyjny, ponieważ może on odzwierciedlać Twoją wiarygodność i odpowiedzialność jako pracownika. Tymczasem nierówna historia spłat, wiele otwartych i zaległych rachunków oraz wysokie miesięczne płatności mogą wyłączyć.

      Teraz, gdy znasz już jego zalety, pora popracować nad zbudowaniem dobrego kredytu! Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak zbudować dobry kredyt, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

      Aby uzyskać więcej poradników finansowych i historii, przejrzyj nasze inne artykuły poniżej.

      powiązane posty
      Produkty
     2. Wszystkie produkty Otwiera się w nowej karcie
     3. Pożyczka standardowa Otwiera się w nowej karciePożyczki promocyjne Otwiera się w nowej karcieO pożyczkach
     4. Jak złożyć wniosek Otwiera się w nowej karcie
     5. Wymagania pożyczki Otwiera się w nowej karcieNasze sklepy partnerskie Otwiera się w nowej karcieRegulamin Otwiera się w nowej karcieDla klientów
     6. Financial Literacy Otwiera się w nowej karcie
     7. Płatności i wytyczne Otwiera się w nowej karcieMój portal płatności Otwiera się w nowej karcieFAQ Otwiera się w nowej karcieHome Credit Filipiny
     8. O nas Otwiera się w nowej karcie
     9. Kariera Otwiera się w nowej karcieKontakty Otwiera się w nowej karcieInformacja o prywatności Otwiera się w nowej karcieLista partnerówMożesz odebrać pieniądze od poniższych partnerów (dotknij partnerów, aby zobaczyć oddziały)

      Lista bankówJeśli masz konto w którymkolwiek z tych banków, możesz przelać pożyczkę gotówkową bezpośrednio na swoje konto.

      Bank Australii i Nowej Zelandii

      Banco De Oro Unibank, Inc.

      Bangkok Bank Public Co., Ltd.

      Bank of America, Nat’l. Ass’n.

      Bank of Commerce

      Bank Wysp Filipińskich

      BPI Family Savings Bank

      China Bank Savings, Inc.

      China Banking Corporation

      CIMB Bank Phils., Inc.

      CTBC Bank (Filipiny) Corporation

      DCPay Filipiny (COINS.PH)

      Bank Rozwoju Filipin

      Dungganon Bank, Inc.

      East West Banking Corporation

      Equicom Savings Bank, Inc.

      Pierwszy skonsolidowany bank

      HK i Shanghai Banking Corp.

      Industrial Bank of Korea

      JP Morgan Chase Bank

      Bank ziemi Filipin

      Maybank Philippines, Inc.

      Mega International Commercial Bank Co. Ltd.

      Metropolitan Bank and Trust Company

      Mizuho Bank, Ltd.

      Filipiński Bank Komunikacji

      Philippine Business Bank, Inc.

      Filipiński Bank Narodowy

      Filipiński Bank Oszczędnościowy

      Philippine Trust Company

      Philippine Veterans Bank

      Producenci Savings Bank Corporation

      Rizal Commercial Banking Corp.

      Rizal Commercial Banking Corporation

      Robinsons Bank Corporation

      Security Bank Corporation

      Sterling Bank of Asia

      Sumitomo Mitsui Banking Corp.

      Bank Standard Chartered

      Union Bank of the Philippines

      Bank United Coconut Planters

      United Overseas Bank Phils.

      Korporacja Banku Rozwoju Bogactwa

      Yuanta Savings Bank

      Metoda płatności: Automatyczne obciążenie rachunku bankowego (ADA)Możesz po prostu spłacić swoje raty za pośrednictwem Banku Bezpieczeństwa. Po prostu zarejestruj swoje konto w Banku Bezpieczeństwa w systemie automatycznego obciążania rachunku, który można wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Aby kontynuować, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami:

      • 1. Pobierz i wydrukuj formularz ADA.
      • 2. Wypełnij formularz danymi bankowymi.3. Podpisz formularz (najlepiej długopisem z niebieskim tuszem).4. Zeskanuj lub zrób zdjęcie podpisanego formularza ADA. Uwaga: upewnij się, że formularz jest przejrzysty, czytelny i w pełni przechwycony.5. Wyślij zeskanowany / przechwycony formularz ADA pocztą elektroniczną na adres [email protected] z tematem:ADA_Your Name_Your Loan Account Number(przykład: ADA_Juan Dela Cruz_3800000001)Metoda płatności: Układ automatycznego obciążenia RCBC (ADA)Możesz po prostu spłacać raty za pośrednictwem RCBC. Po prostu zarejestruj swoje konto RCBC w automatycznym obciążeniu, które można zrobić w dowolnym miejscu i czasie. Aby kontynuować, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami:

       • 1. Pobierz i wydrukuj formularz ADA.
       • 2. Wypełnij formularz danymi bankowymi.3. Podpisz formularz (najlepiej długopisem z niebieskim tuszem).4. Zeskanuj lub zrób zdjęcie podpisanego formularza ADA. Uwaga: upewnij się, że formularz jest przejrzysty, czytelny i w pełni przechwycony.5. Wyślij zeskanowany / przechwycony formularz ADA pocztą elektroniczną na adres [email protected] z tematem:ADA_Your Name_Your Loan Account Number(przykład: ADA_Juan Dela Cruz_3800000001)Metoda płatności: Układ automatycznego obciążenia Metrobank (ADA)Możesz po prostu spłacać raty za pośrednictwem Metrobank. Po prostu zarejestruj swoje konto Metrobank w systemie automatycznego obciążania rachunku, który można wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Aby kontynuować, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami:

        • 1. Pobierz i wydrukuj formularz ADA.
        • 2. Wypełnij formularz danymi bankowymi.3. Podpisz formularz (najlepiej długopisem z niebieskim tuszem).4. Zeskanuj lub zrób zdjęcie podpisanego formularza ADA. Uwaga: upewnij się, że formularz jest przejrzysty, czytelny i w pełni przechwycony.5. Wyślij zeskanowany / przechwycony formularz ADA pocztą elektroniczną na adres [email protected] z tematem:ADA_Your Name_Your Loan Account Number(przykład: ADA_Juan Dela Cruz_3800000001)Metoda płatności: automatyczne obciążenie rachunku BPI (ADA)Możesz po prostu spłacać raty za pośrednictwem BPI. Po prostu zarejestruj swoje konto BPI w systemie automatycznego obciążania rachunku, który można zrobić w dowolnym miejscu i czasie. Aby kontynuować, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami:

         • 1. Pobierz i wydrukuj formularz ADA.
         • 2. Wypełnij formularz danymi bankowymi.3. Podpisz formularz (najlepiej długopisem z niebieskim tuszem).4. Zeskanuj lub zrób zdjęcie podpisanego formularza ADA. Uwaga: upewnij się, że formularz jest przejrzysty, czytelny i w pełni przechwycony.5. Wyślij zeskanowany / przechwycony formularz ADA pocztą elektroniczną na adres [email protected] z tematem:ADA_Your Name_Your Loan Account Number(przykład: ADA_Juan Dela Cruz_3800000001)Metoda płatności: Banco De Oro (BDO) Auto-Debit Arrangement (ADA)Możesz po prostu spłacać raty za pośrednictwem BDO. Po prostu zarejestruj swoje konto BDO w systemie automatycznego obciążania rachunku, który można zrobić w dowolnym miejscu i czasie. Aby kontynuować, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami:

          • 1. Pobierz i wydrukuj formularz ADA.
          • 2. Wypełnij formularz danymi bankowymi.3. Podpisz formularz (najlepiej długopisem z niebieskim tuszem).4. Zeskanuj lub zrób zdjęcie podpisanego formularza ADA. Uwaga: upewnij się, że formularz jest przejrzysty, czytelny i w pełni przechwycony.5. Wyślij zeskanowany / przechwycony formularz ADA pocztą elektroniczną na adres [email protected] z tematem:ADA_Your Name_Your Loan Account Number(przykład: ADA_Juan Dela Cruz_3800000001) CENTRUM HANDLOWE Gaisano Grand – centrum handlowe Gaisano Fiesta Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Mactan Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Calbayog Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Liloan Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Dumanjug Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Moalboal Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Talamban Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Calinan Gaisano Grand – Gaisano Grand Roxas Wielki rynek Gaisano – Gaisano Grand Mall Digos Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Panabo Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Toril Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Tibungco Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Polomolok Gaisano Grand – Market Place Digos Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Carcar Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Mandaue Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Kabankalan Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Toledo Gaisano Grand – Targowisko Gaisano Grand Roxas Gaisano South – Gaisano Citimall Illustre Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Koronadal Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Catarman Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Balamban Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Cordova Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Jai Alai Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Minglanilla Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Antique Gaisano Grand – Gaisano Grand Bacolod Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Silay Gaisano Grand – Gaisano Grand Mall Tagum Gaisano Grand – centrum handlowe Gaisano Grand Citygate SM City North Edsa SM City Sta. Rosa SM City Calamba SM City Cebu SM City Dasmarinas SM City Fairview SM City Naga SM Lipa Gstore – Gaisano Mall Davao Gstore – Gaisano Mall of Tagum Gstore – Gaisano Mall of Toril Gstore – Gaisano Mall of Digos Gaisano Dept. Store Appliance – Gaisano Mall CDO Gaisano Dept. Store Furniture – Gaisano Mall CDO Metro – Metro Colon Metro – Pacific Mall Mandaue Super Metro – Tagaytay Super Metro – Lucena Super Metro – Maasin Super Metro – Calbayog Super Metro – Carcar Super Metro – Mambaling Super Metro – Antipolo Metro – Metro Gaisano Naga City Cebu Super Metro – Super Metro Bogo Super Metro – Super Metro Naga Super Metro – Super Metro Talisay Super Metro – Super Metro Calamba Metro – rynek! Rynek! Super Metro – Super Metro Lapu Lapu Super Metro – Super Metro Lapu Lapu Metro – centrum miasta Alabang Metro – Legazpi Metro – Fairview Terraces Mall Metro – Marquee Mall Super Metro – Super Metro Colon Metro – The District Mall Imus Super Metro – Toledo SM Megamall SM City Clark SM City Marilao SM City Iloilo SM City Davao SM City Baguio AllHome Starmall San Jose Del Monte AllHome Starmall Alabang AllHome Starmall Las Pinas AllHome Starmall Molino AllHome Imus AllHome Star Plaza Agro AllHome Starmall Taguig Allhome (GF) Starmall Alabang Allhome San Fernando AllHome Starmall Talisay AllHome Starmall Sta. Rosa AllHome Antipolo AllHome Starmall EDSA AllHome Vista Mall Bataan AllHome Vista Mall Kawit Allhome South Gate Paranaque Allhome Libis AllHome CDO AllHome Vista Mall Iloilo AllHome Vista Mall Naga AllHome General Trias Cavite AllHome Tanza, Vista Mall Tanza AllHome EPZA Caravan, Rosario, Cavite AllHome Caravan – Nabua_Nabua, Camarines Sur ACC Hypermart Corporation – Virac Century Family Mall – Virac Sulit Top General Merchandise – Sta. Cruz Lucao Sulit Top General Merchandise – Floridablanca Dom towarowy NCCC – NCCC Mall Tagum Dom towarowy NCCC – NCCC Magsaysay E-Home General Merchandise – Antipolo E Home – Trece Martires E Home – One Mall Cang’s Inc. – Dumaguete Znaleziska – Starmall EDSA Znaleziska – Starmall Alabang Znaleziska – Starmall San Jose Del Monte Znaleziska – Vista Mall Taguig PHPS Home Shoppers – San Pablo Philchar Homeplus Trading Corporation B1 – San Pablo City Domowa moda – Island City Mall Alturas Supermarket Corp. – Alturas Mall Alturas Supermarket Corp. – Tubigon Alturas Supermarket Corp. – Talibon Dom towarowy Fisher – Fishermall Dom towarowy Fisher – Fishermall Malabon Ja i miasto – Bauan Ja i miasto – Balayan M1 – Centrum handlowe San Pablo M6 – Rosario Ace Centerpoint – Koronadal Imart General Merchandise Inc. – Sta. Maria KCC – Mall of Marbel Dom towarowy MS – Palm Plaza Mall Tarlac Dom towarowy LCC – LCC Mall Legazpi Dom towarowy LCC – Dom towarowy LCC Legazpi Dom towarowy LCC – LCC Mall Tabaco LCC Mall – LCC Mall Naga Citi Star Shopping Center, Inc. – Sta. Barbara Dom towarowy MI – Premiere Plaza Silang 588 Mall – Apalit Tiongsan La Trinidad, Inc. – Tiong San La Trinidad Dom towarowy Tiong San Harrison – Tiong San Harrison Lee Super Plaza – Dumaguete Marketing MFR – Escalante Marketing MFR – Silay Marketing MFR – Puregold Escalante Marketing MFR – Cadiz Dom towarowy Victoria – Victoria Plaza Davao SM Aura SM Bacoor SM San Pablo SM Marikina SM San Mateo SM Lucen SM Masinag SM Olongapo SM Cabanatuan SM Megacenter SM Cubao SM Delgado SM Bacolod SM Bicutan SM San Lazaro SM San Fernando SM Southmall SM Tarlac SM Rosario SM Sucat SM Cauayan SM Sta Mesa SM Baliwag SM Rosales SM Molino SM Manila SM Quiapo SM Makati SM Harrison SM Harrison Savemore – Centrum handlowe Sorsogon Savemore – Centrum miasta Tanay Savemore – Savemore Novaliches Savemore – Savemore Marikina Savemore – Savemore Meycauayan Savemore – Savemore Amang Rodriguez Savemore – centrum handlowe Marikina River Banks Savemore – Savemore Morong Savemore – Savemore Candon Savemore – Savemore Guagua Savemore – Savemore Jaro Savemore – Savemore Nagtahan Savemore – Savemore Talisay Savemore – Savemore San Pedro Savemore – Savemore Cabiao Savemore – Savemore Camarin Savemore – Marina Mall Savemore – Central Mall Binan Savemore – Savemore Mendez Tagaytay Savemore – Savemore San Jose Del Monte Savemore – Centrum miasta Zabarte Savemore – Savemore Salawag Savemore – Savemore Tacloban Savemore – Elizabeth Mall Savemore – Savemore Sta. Maria Bulacan Savemore – Central Mall Dasmarinas Savemore – Savemore Carcar Savemore – Savemore Silay Savemore – CityMall Passi Savemore – City Mall Consolacion Savemore – Citymall Sta. Rosa Nueva Ecija Savemore – Nova Plaza Savemore – City Mall Danao Savemore – Portal Mall Savemore – SM Angono Savemore – Savemore Cabuyao Savemore – Parkmall Savemore – Savemore San Carlos Savemore – Savemore Pili Savemore – Savemore Sta. Ana Manila Hipermarket SM – SM Mall of Asia Hipermarket SM – SM Las Pinas Hipermarket SM – SM Muntinlupa Hipermarket SM – SM Sucat Hipermarket SM – SM Bicutan Hipermarket SM – Hipermarket SM Antipolo Hipermarket SM – Hipermarket SM Daet Hipermarket SM – SM Marilao Hipermarket SM – SM Fairview Hipermarket SM – SM Clark Hipermarket SM – SM Valenzuela Hipermarket SM – SM Taytay Hipermarket SM – SM Molino SM Hipermarket – SM Hipermarket Novaliches Hipermarket SM – Kongres Cherry Foodarama Hipermarket SM – SM Supercenter Pasig Hipermarket SM – Hipermarket SM Monumento Hipermarket SM – SM Rosales Hipermarket SM – Hipermarket SM Jaro Hipermarket SM – Hipermarket SM Cubao Hipermarket SM – SM Market Mall Dasmarinas Hipermarket SM – Hipermarket SM Cainta Hipermarket SM – Hipermarket SM FTI Taguig Hipermarket SM – SM Tuguegarao Hipermarket SM – Hipermarket SM Rosario Hipermarket SM – Hipermarket SM Lapu Lapu Hipermarket SM – J Center Mall Mandaue Hipermarket SM – Hipermarket SM Handumanan Hipermarket SM – SM Pulilan Hipermarket SM – Hipermarket SM Mandaluyong Hipermarket SM – SM Lemery Hipermarket SM – Sala Bohaterów Hipermarketu SM Hipermarket SM – SM North EDSA Hipermarket SM – Hipermarket SM Cadiz Hipermarket SM – Hipermarket SM Mabalacat Hipermarket SM – Hipermarket SM Sucat Hipermarket SM – Sun Mall Hipermarket SM – SM Baliwag Hipermarket SM – SM Jazz Hipermarket SM – Hipermarket SM Adriatico Hipermarket SM – Hipermarket SM Eton Centris Supermarket SM – SM Fairview Supermarket SM – SM Lucena Supermarket SM – SM Dasmarinas Supermarket SM – SM Sta. Mesa Supermarket SM – SM Manila Supermarket SM – SM Rosario Supermarket SM – SM Pampanga Supermarket SM – SM San Mateo Supermarket SM – SM Sta. Rosa Supermarket SM – SM Sangandaan Supermarket SM – SM Novaliches Supermarket SM – SM Bacoor Supermarket SM – SM San Fernando Supermarket SM – SM San Jose Del Monte Supermarket SM – SM Cubao Supermarket SM – SM Bacolod Supermarket SM – SM Southmall Supermarket SM – SM Cauayan Supermarket SM – SM Cebu Supermarket SM – SM North EDSA Supermarket SM – SM Consolacion Supermarket SM (Bldg B) – SM Megamall Supermarket SM – SM CDO Downtown Premier Supermarket SM – SM BF Paranaque Supermarket SM – SM Cabanatuan Supermarket SM – SM Seaside Supermarket SM – SM Masinag Supermarket SM – SM Olongapo Supermarket SM – SM San Pablo Supermarket SM – SM Calamba Supermarket SM – SM Naga Supermarket SM – SM San Lazaro Supermarket SM – SM East Ortigas Supermarket SM – SM General Santos Supermarket SM – SM Trece Martires Supermarket SM – SM Cherry Antipolo Supermarket SM – SM CDO Supermarket SM – SM Lanang Premier Supermarket SM – SM Davao Supermarket SM – SM Puerto Princesa Supermarket SM – SM Batangas Supermarket SM – SM Lipa Uno Factory Outlet – Waltermart BicutanMetoda płatności: Palawan ExpressYou can simply pay your installments through Palawan Express. Just fill out the Send Money Form with the following details:

           • Date of Payment
           • Client’s NameContract NumberContact Number and Biller Name: 10-digit account number / HOME CREDITCash Amount to be paidPaano mag-sign ng Cash Loan contract na in-appy through phone?Watch the video or read the instructions for you to understand how to e-sign the contractHaving problems viewing the video? View Instructions

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy