Gdzie mogę skorzystać z mojej karty kredytowej Gordmans

17.02.2021
Category: Pomocą Karty

Amerykanin, gdzie mogę użyć zdjęcia mojej karty kredytowej Gordmans

Konsumenckie karty kredytowe mogą być wspaniałym narzędziem dla kupujących, którzy chcą oszczędzać i zajmują się detalami nazw marek. Wiele z tych kart oferuje korzyści, takie jak obniżki cen w sklepie, a także online, bezpłatna wysyłka i dodatkowe czynniki, które możesz wykorzystać w celu przyszłych przejęć.

American Eagle Outfitters ma dwie różne opcje kart bankowych dla dedykowanych klientów, gdzie mogę użyć mojej karty kredytowej Gordmans, która jest kartą sklepową, oraz karty kredytowej AEO Connected ® Visa ®. Mamy przegląd, w jaki sposób działa każda karta kredytowa AE, a także kilka informacji, które mogą okazać się przydatne, jeśli rozważasz którąś z tych kart.

Amerykanin, gdzie mogę skorzystać z podstawowych danych karty kredytowej Gordmans

Jak wspomniano wcześniej, konsumenci American Eagle mają do wyboru dwie karty – gdzie mogę użyć mojej karty kredytowej Gordmans, która jest kartą sklepową, a także karty bankowej AEO Connected ® Visa ®. Obie karty można wykorzystać do zarabiania czynników, które można zamienić na korzyści, które można wykorzystać w sklepach American Eagle lub AE.com. Nieco później dokładniej przeanalizujemy kilka precyzyjniejszych czynników programu nagród.

Podstawowa różnica między tymi dwiema kartami polega na tym, że gdzie mogę użyć mojej karty kredytowej Gordmans, można skorzystać z dowolnego miejsca, w którym Visa jest zatwierdzona, podczas gdy karta bankowa AEO Connected ® jest po prostu świetna do przejęć American Eagle. Żadna karta nie ma rocznej opłaty, ale gdzie mogę użyć mojej karty kredytowej Gordmans obowiązuje opłata za międzynarodowy zakup w wysokości 3%, która rozpoczyna się, jeśli używasz karty do zakupów poza STANEM ZJEDNOCZONYM

American, gdzie mogę użyć mojej karty kredytowej Gordmans w porównaniu do konkurentów cash back

Karty bankowe z marką sklepową działają w celu gromadzenia oszczędności kosztów, jednak mają pewne ograniczenia, ponieważ korzyści można po prostu wykorzystać na przyszłe przejęcia w tym sklepie. Z drugiej strony, mając prostą kartę zwrotu pieniędzy, możesz mieć możliwość odzyskania nagród w postaci gotówki, historii kredytowej deklaracji, kart podarunkowych, towarów lub podróży. Znajdź kartę, która nagradza Cię gotówką w całym sklepie.

Gdzie mogę użyć mojej karty kredytowej Gordmans

Jeśli chcesz trochę więcej elastyczności, jeśli chodzi o koszty, miejsce, w którym mogę użyć mojej karty kredytowej Gordmans, jest znacznie lepszym wyborem. Możesz korzystać z karty w sklepie, a także w Internecie, a także wszędzie tam, gdzie Visa jest zatwierdzona. Jeśli mogę skorzystać z mojej karty kredytowej Gordmans, nadal jesteś zarejestrowany w programie American Eagle Benefits, co oznacza, że ​​za każdego wydanego dolara otrzymasz 1 punkt AERewards.

Zyskujesz 1 dodatkowy punkt oszczędności kosztów za każde 25 USD wydane w sklepach American Eagle i Aerie lub w ich sklepach internetowych, a także otrzymujesz 1 premię współczynnika oszczędności finansowych na każde 100 USD na zakupach dokonanych w prawie każdym innym miejscu, gdzie akceptowane są karty bankowe Visa ®. Każde 10 zarobionych czynników jest równe 10-dolarowym oszczędnościom finansowym, które można wykorzystać w AEO lub Aerie.

Zniżka z okazji urodzin – gdzie mogę użyć karty kredytowej Gordmans

W przypadku każdej karty American Eagle zapewni Ci kupon rabatowy na 20% z okazji urodzin, specjalny dostęp do 6 okazji oszczędności finansowych dla członków posiadacza w ciągu roku, a także odpowiedzialność za oszustwa o wartości 0 USD.

Wady karty American Eagle Jeśli chodzi o wady, są dwie. Po pierwsze, nagrody są dobre w przypadku zakupów American Eagle. Mając wiele różnych innych kart korzyści, z pewnością będziesz w stanie wykorzystać punkty, mile lub zwrot gotówki w dowolny sposób.

Po drugie, roczna stopa procentowa (APR) jest wysoka. Karty sklepowe są zwykle znacznie droższe niż karty inne niż sklepowe, które pochłaniają wartość twoich korzyści, jeśli masz saldo. Normalna zmienna stopa procentowa (APR) dla zakupów dokonanych za pomocą karty kredytowej Gordmans, czyli karty sklepowej, wynosi 25,49%. Cena za miejsce, w którym mogę użyć mojej karty kredytowej Gordmans, jest nieco niższa i wynosi 24,49%, jednak oba stawki są nadal wysokie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy