Korzystanie z konta PayPal w sklepie: karty i aplikacja PayPal

17.02.2021
Category: Płatności Kartą

Jest tutaj: Korzystanie z systemu PayPal w sklepach.

W porządku, technicznie rzecz biorąc, jest już od jakiegoś czasu, ale liczba sklepów, które mogą akceptować PayPal, wkrótce gwałtownie wzrośnie wraz z oficjalnym początkiem akceptacji PayPal w sklepie First Data.

Obie firmy zakończyły trwający od 3 lat spór, w którym First Data nie zezwalał na transakcje PayPal. PayPal zawarł również umowy z Visa i Mastercard. To pokazuje, że PayPal chce dobrze grać z markami kart, z którymi wcześniej się starał, i poważnie podchodzi do wyeliminowania poprzednich przeszkód, które uniemożliwiły łatwe korzystanie z niego w trybie offline.

Dzieje się tak, gdy Apple Pay zwiększa swoje wykorzystanie w transakcjach online, chlebie i masle PayPal, więc nie jest zaskoczeniem, że firma poważnie traktuje płatności w sklepach. Przyjrzyjmy się umowom i temu, co oznacza akceptacja PayPal.

Ten artykuł jest przeznaczony dla firm, które chcą uzyskać informacje na temat akceptowania kart PayPal w sklepach lub przyjmowania płatności za pomocą aplikacji PayPal za pomocą terminala zbliżeniowego / zbliżeniowego. Jeśli jesteś klientem i szukasz sklepów, które akceptują PayPal, możesz korzystać z kart PayPal wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard, a portfela / aplikacji PayPal wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe Discover. W związku z tym nie ma aktualnych list osób akceptujących PayPal. Jeśli nie masz pewności, skontaktuj się z konkretnym sklepem.

Jeśli szukasz informacji na temat korzystania z systemu PayPal w swojej witrynie, przejdź tutaj .

Warunki, które należy znać

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że istnieje wiele sposobów korzystania z PayPal, a nawet wiele różnych kont. Oto warunki, które należy znać:

Portfel PayPalPortfel PayPal to ogólny termin określający konto PayPal, w którym łączysz konta bankowe lub karty kredytowe lub debetowe. Jest to portfel cyfrowy, co oznacza, że ​​możesz go używać do płacenia online bez wyciągania karty z portfela fizycznego lub możesz płacić w sklepach przy użyciu technologii zbliżeniowej (NFC lub „dotknij i zapłać) za pomocą aplikacji PayPal.

PayPal to tak zwany portfel „etapowy, co oznacza, że ​​przetwarza transakcję w dwóch etapach. Najpierw zbiera pieniądze od kupującego, a następnie przekazuje je firmie, niekoniecznie przekazując dane karty do wydawcy lub sieci kart kredytowych. Z tego powodu transakcje PayPal mogą podlegać stopniowej opłacie za portfel cyfrowy Visa, wprowadzonej w kwietniu 2017 r.

Aplikacja PayPalAplikacja PayPal umożliwia korzystanie z usługi PayPal na smartfonie z systemem Android lub Apple. Telefony można „zbliżyć do kompatybilnego terminala w sklepach, aby dokonać płatności PayPal.

Karty PayPalPayPal oferuje również markowe karty kredytowe i debetowe. Karty dostępne w wersji przedpłaconej, debetowej i kredytowej to karty Mastercard.

 • PayPal Extras Mastercard

  PayPal Extras Mastercard to konsumencka karta kredytowa dostępna w systemie PayPal. Jest to stosunkowo nowa oferta, która ma zastąpić PayPal Smart Connect. (Możesz mieć tylko jedno lub drugie konto PayPal Smart Connect lub PayPal Extras Mastercard). Została wydana przez Synchrony Bank.
 • PayPal Prepaid Mastercard

  Jak się wydaje, przedpłacona karta PayPal Mastercard to przedpłacona karta kredytowa. Można doładowywać fundusze i używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty MasterCard.Biznesowa karta debetowa PayPal Mastercard Biznesowa karta debetowa

  PayPal to, jak można się domyślić, karta debetowa do celów biznesowych. Jest wydawany przez Bancorp Bank, a firmy otrzymują 1% zwrotu gotówki za podpisane transakcje debetowe wykonane przy użyciu karty. Biznesowa karta debetowa Mastercard jest opłacana z salda Twojego konta PayPal.PayPal Smart Connect (kredyt PayPal)Smart Connect, znany również jako kredyt PayPal, to linia kredytowa PayPal. Można nią płacić za towary i usługi online. Jak wspomniano powyżej, możesz mieć tylko kartę PayPal Extras Mastercard lub konto PayPal Smart Connect, a nie jedno i drugie.

  Przyjmowanie kart PayPal w sklepie

  Akceptowanie kart Mastercard z logo PayPal w Twoim sklepie nie wymaga żadnych zmian w sposobie wykonywania czynności. Ponieważ jest to karta Mastercard, kartę PayPal można przeciągnąć lub zanurzyć w urządzeniu obsługującym karty kredytowe lub w systemie punktu sprzedaży tak samo, jak w przypadku każdej innej karty Mastercard, a zapłacisz takie same stawki i opłaty procesora za inne transakcje dokonywane przy użyciu karty Mastercard .

  Nie oznacza to jednak, że nie możesz zrobić nic lepszego, jeśli chodzi o koszty. Zobacz, ile możesz zaoszczędzić, wypróbowując to bezpłatne narzędzie do porównywania wycen przetwarzania kart kredytowych.

  Akceptowanie biznesowej karty debetowej PayPalKorzystanie z karty debetowej Mastercard / PayPal Business działa tak samo, jak przyjmowanie kart kredytowych; Jednak możesz zostawić pieniądze na stole, jeśli nie korzystasz z niższych szybkości „rozszerzonych danych do przetwarzania. MasterCard oferuje specjalne stawki za wizytówki (w tym debet biznesowy), jeśli spełniasz określone wymagania. Będziesz musiał podać określone informacje (znane jako dane poziomu 2 lub poziomu 3), ale Twój procesor może być w stanie współpracować z Tobą, aby skonfigurować automatyczne wypełnianie wymaganych pól.

  Jeśli weźmiesz dużo wizytówek, ulepszone dane mogą zaoszczędzić od 0,45% do 1,15% na transakcję wizytówkową, więc warto się temu przyjrzeć.

  Korzystanie z portfela / aplikacji PayPal w sklepie

  Aplikacja PayPal działa według tego samego procesu, co istniejące opcje płatności za dotknięciem, takie jak Apple Pay. Klienci korzystający z aplikacji PayPal mogą połączyć swoje karty lub konto bankowe z aplikacją i używać jej do płacenia w terminalach kart kredytowych obsługujących technologię Discover obsługujących technologię Discover. Możesz także mieć możliwość korzystania z PayPal w sklepie za pośrednictwem Samsung Pay.

  W przypadku portfela PayPal koszty są trochę mniej wyraźne. Informacje z First Data, wraz z arkuszem często zadawanych pytań z PayPal, wskazują, że płatności mobilne będą naliczane zgodnie z harmonogramem wymiany PayPal, który odpowiada harmonogramowi Discover.

  PayPal stwierdza na swojej stronie internetowej, że kiedy klienci włączą funkcję Zbliż i zapłać, PayPal utworzy wirtualne konto Discover na swoim telefonie, które będzie używane podczas zbliżania do płatności. Arkusz często zadawanych pytań PayPal na temat płatności mobilnych określa, że ​​będzie pobierał opłaty za transakcje typu „dotknij, aby zapłacić zgodnie z harmonogramem opłat Discover.

  Witryna informuje jednak również, że saldo konta PayPal klienta (jeśli istnieje) zostanie wykorzystane w pierwszej kolejności, a pozostałe należne kwoty zostaną zapłacone za pomocą metody płatności określonej w portfelu PayPal. (Jeśli określona przez niego metoda zostanie z jakiegoś powodu odrzucona, przejdzie do jednej z zapasowych metod płatności w portfelu PayPal). Jeśli więc klient płaci kartą Visa lub Mastercard jako metodę płatności określoną w jego W przypadku aplikacji PayPal nie jest jasne, w jaki sposób zostanie to obciążone, ponieważ normalnie podlega on harmonogramowi wymiany kart Visa lub Mastercard i nie działa w sieci Discover.

  Prośba do PayPal o dodatkowe informacje pozostała bez odpowiedzi.

  Gdzie pasują pierwsze dane

  Wspomniałem, że płatności PayPal w sklepie są możliwe od kilku lat, ale do niedawna brakowało im głównego elementu układanki: akceptacji przez First Data. To największy na świecie procesor kart kredytowych, obsługujący każdego, od małych firm po Walmart. Wcześniej First Data nie pozwalało na używanie PayPal na swojej platformie. Ta odmowa sięga 2013 roku. W tamtym czasie Discover i PayPal współpracowały, aby zwiększyć akceptację PayPal w sklepach, tylko po to, by firma First Data odrzuciła je. Pomimo faktu, że PayPal i Discover były w stanie zapewnić wsparcie ze strony innych dużych procesorów (w tym TSYS i Vantiv), było to ogromne ograniczenie, ponieważ First Data ma miliardy dolarów w przetwarzaniu płatności i ma około 40% udziału w rynku, według pymntów .com.

  Koncesja First Data na płatności PayPal w sklepach jest główną korzyścią dla PayPal.

  Firmy korzystające z First Data (lub odsprzedawca First Data) powinny otrzymać powiadomienie o możliwości korzystania z PayPal w sklepach. Chociaż pogłoski o umowie First Data / PayPal krążą od kilku miesięcy, pisma ogłaszające to datowane są na wrzesień 2016 r. W liście wyjaśniono, że Twoi klienci mogą płacić w sklepie za pomocą aplikacji PayPal (na smartfonie) lub jednego z Karty PayPal omówione wcześniej w tym artykule.

  Co daje PayPal?

  Umowy przynoszą korzyści PayPalowi, ponieważ pozwalają mu konkurować bezpośrednio z innymi portfelami cyfrowymi. Konsumenci (z których wielu już zna i korzysta z PayPal) mogą pobrać aplikację lub otrzymać kartę PayPal i rozszerzyć zakres jej użytkowania na sklepy zamiast używać jej tylko do transakcji online.

  Ponadto MasterCard zgodził się nie pobierać od PayPal opłaty operatora portfela cyfrowego w zamian za to, że PayPal nie przekierowuje klientów do transakcji ACH / korzystania z ich kont bankowych. Według Wall Street Journal, zarówno Visa, jak i Mastercard oferują rabaty hurtowe dla PayPal .

  Jakie korzyści odnoszą marki kart?

  Po pierwsze, PayPal zgodził się przestać przesyłać ACH (przelewy bankowe) zamiast połączonych płatności kartą kredytową. Po drugie, Braintree będący własnością PayPal zezwoli na transakcje płatne Masterpass i Visa. PayPal przekaże firmie Mastercard dane dotyczące transakcji PayPal Mastercard.

  Jeśli klienci używają swoich kart kredytowych zamiast kont bankowych, PayPal zapłaci Visa i Mastercard, co nie miało miejsca, gdy PayPal kierował klientów do płatności ACH.

  Konsumenci i małe firmy będą mogli natychmiast wypłacić środki PayPal na kartę debetową Mastercard, co może również zachęcić do większej liczby transakcji Mastercard. Więcej o umowie przeczytasz w komunikacie prasowym Mastercard.

  Co to oznacza dla First Data?

  To trochę mniej jasne. Jeśli PayPal płaci First Data, żadna z firm nie ogłosiła tego publicznie. Podczas gdy First Data zarabia na transakcjach, wydaje się, że firma nie traci okazji, ponieważ klienci szukają firm akceptujących PayPal. Na tym etapie wszelkie korzyści byłyby spekulacją.

  Koszty korzystania z systemu PayPal w sklepie

  W liście handlowym First Data stwierdza się, że transakcje PayPal w sklepie odbywają się zgodnie z harmonogramem „PayPal Interchange. Ten harmonogram odpowiada przesiadce Discover. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że witryna PayPal odnosi się do przekierowywania transakcji za pomocą karty Discover, gdy klienci włączają funkcję dotknij, aby zapłacić w swojej aplikacji PayPal.

  Poniższa tabela przedstawia wymianę PayPal.

  Karta płatnicza PayPal Opłata Za sztukę
  Narzędzia 0% 0,75 USD
  Magazyn 1,10% 0,05 USD
  Rząd 1,35% 0,05 USD
  Supermarket 1,5% 0,05 USD
  Ropa naftowa 1,5% 0,10 $
  Mały bilet 1,7% 0,02 USD
  Sprzedaż 1,55% 0,10 $
  Zakwaterowanie i wynajem samochodów 1,9% 0,10 $
  Transport pasażerów 1,9% 0,10 $
  Restauracja 1,85% 0,05 USD
  Przedłożenie w połowie 2,4% 0,10 $
  Maksymalna liczba zgłoszeń 2,9% 0,10 $
  Zwrot 1,5%

  Dodatkowo, oceny PayPal będą obciążane opłatą w wysokości 0,10% (od wartości brutto) z opłatą za autoryzację PayPal w wysokości 0,0185 USD za żądanie autoryzacji.

  Należy pamiętać, że te stawki i opłaty dotyczą transakcji w aplikacji PayPal przy użyciu smartfona „podłączonego tylko do terminala karty kredytowej NFC i nie obejmują narzutów procesora ani innych opłat. Stawki te nie zawsze mają zastosowanie do transakcji kartą PayPal. Transakcje te podlegają wymianie i ocenom Mastercard, wraz ze znacznikami Twojego procesora. Wreszcie, nie obejmuje możliwości transakcji podlegających opłatom za stopniowany portfel cyfrowy Visa.

  Kto akceptuje PayPal?

  Pamiętaj, że tylko dlatego, że firmy korzystające z First Data (lub odsprzedawca) mogą akceptować PayPal, nie oznacza, że ​​automatycznie to zrobią. Aby korzystać z płatności mobilnych PayPal, firma nadal będzie potrzebować zgodnego urządzenia obsługującego płatności zbliżeniowe (NFC) oraz obsługi transakcji NFC. Warto jednak zauważyć, że wiele terminali EMV (kart chipowych) obsługuje również NFC. W związku z tym, że więcej firm dokonuje aktualizacji dzięki kartom chipowym, mogą one również akceptować płatności zbliżeniowe.

  Czy muszę korzystać z PayPal w swoim sklepie?

  Karty PayPal, tak. Twoja umowa z Mastercard określa, że ​​będziesz honorować wszystkie ważne karty Mastercard, więc musisz akceptować kartę PayPal Mastercard klienta.

  Może aplikacja PayPal / płatności z kranu. Jeśli nie masz zgodnego terminala NFC / zbliżeniowego, nie masz obowiązku jego zakupu ani akceptowania transakcji PayPal typu „dotknij, aby zapłacić. Jeśli jednak masz i używasz terminala NFC (na przykład do akceptowania Apple Pay), generalnie nie byłbyś w stanie uniemożliwić klientowi korzystania z funkcji dotknij na koncie PayPal i aplikacji PayPal.

  Jeśli zauważysz wzrost kosztów w wyniku transakcji PayPal, porównaj ceny z innymi procesorami. Skorzystaj z narzędzi do porównywania wycen przetwarzania kart kredytowych CardFellow, aby uniknąć przepłacania.

  Ben Dwyer rozpoczął karierę w przemyśle przetwórczym w 2003 r. Na stanowisku handlowym procesora z Connecticut. Gdy dowiedział się więcej o funkcjonowaniu branży, szerzących się nieetycznych praktykach i braku pomocy dostępnej dla firm, zerwał kontakty z pracodawcą i założył bloga, na którym mógł publikować dokładne informacje o przetwarzaniu kart kredytowych. Gdy blog zyskiwał na popularności, Ben zaczął bezpośrednio pomagać kupcom w poszukiwaniu procesora. Ben wierzy we wzmacnianie pozycji firm poprzez zapewnianie dostępu do uczciwych, konkurencyjnych cen, dokładnych informacji i stałego wsparcia. Jego zaangażowanie w przejrzystość i edukację sprawiło, że CardFellow jest zagorzałym zwolennikiem małych firm w branży przetwarzania kart kredytowych.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy