Metody Płatności

Metody Płatności
16.10.2020
Category: Obsługi Klienta

Metody Płatności

 • Interbank GIRO: Aby uzyskać wygodniejszy sposób regulowania rachunków za Kartę, wybierz Interbank GIRO. Wystarczy wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy Interbank GIRO.
  • W przypadku kart kredytowych kliknij tutaj, aby pobrać.
  • W przypadku kart obciążeniowych kliknij tutaj, aby pobrać.
 • Bankowość internetowa: Jeśli jesteś posiadaczem konta bankowego DBS, OCBC lub UOB, możesz płacić rachunki za kartę American Express online za pośrednictwem ich witryn internetowych ^.
 • AXS: Płać rachunki za kartę American Express za pośrednictwem AXS. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.axs.com.sg/ *. Płatność za pośrednictwem AXS zostanie ograniczona do 3000 S $ na transakcję lub Twojego dziennego limitu transakcji nałożonego przez bank, który wydał Twoją kartę bankomatową.
 • Czek: Jeśli płacisz czekiem, po prostu oderwij informację o płatności na dole wyciągu i odeślij ją w kopercie dołączonej do miesięcznego wyciągu. Prosimy podać numer członkowski karty i imię i nazwisko na odwrocie czeku.

^ Obowiązują warunki DBS, OCBC lub UOB.

* Obecnie płatność rachunków przez AXS jest dostępna tylko dla kart osobistych.

Uwaga: po dokonaniu płatności Twoja płatność zostanie odzwierciedlona na Twoim koncie po 3 dniach roboczych. Ponieważ niektóre metody płatności mogą wymagać dłuższego czasu przetwarzania, zachęcamy do wcześniejszego opłacania rachunków, aby uniknąć ponoszenia opłat za zwłokę i odsetek. Różne kanały płatności mają różne godziny graniczne, a czas graniczny zależy od uznania każdego z takich kanałów płatności. Upewnij się, że American Express otrzyma płatność przed terminem płatności, aby uniknąć naliczania opłat za zwłokę i odsetek.

Usługa automatycznej płatności rachunków

Umów się na automatyczne opłacanie rachunków za pomocą karty American Express ® i przywitaj się z inteligentniejszym sposobem płatności!

Życie jest o wiele prostsze, gdy nie musisz martwić się o terminy płatności i kary za zwłokę. Przedstawiamy automatyczne opłacanie rachunków American Express, inteligentniejszy sposób na uregulowanie rachunków.

Korzyści

 • Wygoda:

  nie musisz już wypisywać czeków ani czekać w kolejce, gdy skonsolidujesz rachunki na karcie American Express ®.
 • Spokój:

  możesz liczyć na szybką i bezpieczną płatność za każdym razem.
 • Więcej nagród: korzystaj z

  Cashback *, punktów Membership Rewards * lub mil KrisFlyer * na rachunkach.


Aplikowanie jest łatwe!

Wyślij wypełniony formularz do nas w jednym z następujących trybów:

 • Faks: pod numerem +65 6392 1155 (uwaga: automatyczna płatność rachunków)
 • Bezpieczny e-mail: zarejestruj zaszyfrowane konto e-mail pod adresem https://encryptedexchange.americanexpress.com/login i użyj go, aby bezpiecznie wysłać wypełniony formularz za pośrednictwem komputera na adres [email protected]
 • Poczta: formularz zawiera zaadresowaną przez siebie kopertę

Wybór firm, które przyjmują Twoje regularne płatności:

– Pure Yoga

– Fitness First

– Evolve Mixed Martial Arts

– StarHub

– M1

– Singapore Recreation Club

Ogólne warunki

* Programy lojalnościowe różnią się w zależności od różnych kart American Express. W zależności od posiadanej karty American Express możesz otrzymać Cashback, punkty Membership Rewards lub KrisFlyer Miles na swoich rachunkach.

1. Wypełniając ten formularz, wyrażasz zgodę na niniejsze Warunki (które mogą być okresowo zmieniane przez American Express).

2. Pomyślna rejestracja w programie American Express Automatic Bill Payment wymaga zatwierdzenia przez American Express i odpowiednie organizacje rozliczeniowe. W przypadku braku zgody należy dokonać innych ustaleń dotyczących płatności z odpowiednimi organizacjami rozliczeniowymi.

3. Przetwarzanie zgłoszenia do automatycznego opłacania rachunków American Express może zająć od dwóch do sześciu tygodni. Prosimy o dalsze opłacanie rachunku odpowiedniej organizacji rozliczeniowej, aż kwota widoczna na wyciągu z karty American Express Card.

4. Jeśli chcesz zrezygnować z niniejszej instrukcji automatycznej płatności rachunków American Express, skontaktuj się z odpowiednią organizacją rozliczeniową. Klienci StarHub będą musieli zadzwonić bezpośrednio do sprzedawcy i anulować instrukcje dotyczące płatności.

5. W przypadku anulowania lub utraty karty American Express, prosimy o dokonanie alternatywnych ustaleń dotyczących płatności z odpowiednimi organizacjami rozliczeniowymi.

6. W przypadku jakichkolwiek zmian w numerze konta karty American Express (w tym odnowienia lub wymiany karty), należy powiadomić odpowiednie organizacje rozliczeniowe, aby kontynuować niniejsze ustalenia dotyczące automatycznej płatności rachunków American Express.

7. Pomyślne uzgodnienia dotyczące automatycznej płatności rachunków American Express z odpowiednimi organizacjami rozliczeniowymi są uzależnione od tego, czy konto karty American Express będzie miało dobrą opinię i nie zostanie anulowane ani zawieszone z jakiegokolwiek powodu.

8. Gwarantujesz, że podane powyżej informacje są prawdziwe i poprawne oraz upoważniasz American Express do weryfikacji informacji w tym formularzu. Wyraźnie zgadzasz się również na aktualizację swoich danych osobowych w American Express informacjami podanymi w niniejszym dokumencie, które zastępują wszystkie poprzednie informacje, które mogłeś przekazać American Express oraz na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie twoich danych osobowych zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony i wykorzystywania danych. Warunków dotyczących danych osobowych w Umowie członka karty.

9. W przypadku jakichkolwiek zmian w danych osobowych podanych powyżej, prosimy o zaktualizowanie odpowiednich organizacji rozliczeniowych.

10. Z wyjątkiem przypadków wymaganych przez obowiązujące prawo, American Express w żadnych okolicznościach nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, wydatki, opóźnienia, błędy, zaniedbania lub pominięcia w przekazywaniu płatności w ramach usługi American Express Automatic Bill Payment ani za jakiekolwiek nieudane płatności, ani żadnych instrukcji udzielonych lub uzgodnień dokonanych bezpośrednio z odpowiednimi organizacjami rozliczeniowymi.

11. W przypadku pytań dotyczących automatycznych płatności za rachunki American Express prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem obsługi klienta.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy