Najlepsze firmy zajmujące się refinansowaniem kredytów hipotecznych: stawki i recenzje na 2020 rok

17.02.2021
Category: Twoje Wyniki

Najlepsze firmy zajmujące się refinansowaniem kredytów hipotecznych na 2020 rok

Wybraliśmy następujących pożyczkodawców jako najlepsze firmy refinansujące, ponieważ mają duże doświadczenie, dobre opcje pożyczki i dobre oceny satysfakcji klientów. Zalecamy jednak porównanie kilku z nich, aby sprawdzić, która jest najlepsza w Twojej sytuacji. Najlepsza firma refinansująca będzie zależeć od aktualnej pożyczki, finansów i długoterminowych celów.

Firma

JD Power 2019 Ocena satysfakcji klienta 1

Reklamacje na 1000 klientów 2

Minimalna ocena kredytowa

Quicken Loans

Fairway Independent Mortgage Co.

Towarzystwo hipoteczne gildii

Bank USA

pożyczkaDepot

Gwarantowana stawka

USAA *

Navy Federal Credit Union *

* USAA i Navy Federal Credit Union tylko serv e obecny i były amerykański członków wojskowych i ich małżonków . Sprawdź swoje uprawnienia do pożyczki VA tutaj

Uwaga redaktora: Raporty hipoteczne mogą otrzymać rekompensatę od niektórych z tych pożyczkodawców, jeśli zdecydujesz się z nimi współpracować. Nie ma to jednak wpływu na nasze recenzje. Zobacz nasze pełne informacje redakcyjne.

W tym artykule (przejdź do…)

Najlepsze firmy refinansujące: nasze recenzje

Aby znaleźć osiem najlepszych firm refinansujących, zaczęliśmy od listy 25 najpopularniejszych pożyczkodawców hipotecznych w USA. Następnie zawęziliśmy wybór na podstawie kilku kluczowych kryteriów:

 • Doświadczenie – Ile refinansów obsłużyła firma w 2018 roku, według Consumer Financial Protection Bureau (CFPB)
 • Obsługa – „Średni lub lepszy wynik w badaniu dotyczącym kredytów hipotecznych przeprowadzonym przez JD Power w 2019 r Satysfakcja klienta – Niska liczba skarg klientów składanych w CFPBOto dlaczego nasz wybór najlepszej firmy zajmującej się refinansowaniem kredytów hipotecznych wyróżniał się spośród innych.

  8 najlepszych firm zajmujących się refinansowaniem kredytów hipotecznych

  1. Szybkie pożyczki

  >>Przeczytaj pełną recenzję Quicken Loans

  Quicken Loans szybko stała się największym pożyczkodawcą hipotecznym i refinansującym w Ameryce. I możesz zobaczyć, dlaczego.

  W 2019 roku firma Quicken po raz dziesiąty z rzędu zajęła pierwsze miejsce w badaniu satysfakcji z pierwotnego kredytu hipotecznego JD Power w USA. I ma ocenę A + w Better Business Bureau.

  Oprócz doskonałej obsługi klienta refinansowanie z Quicken ma wiele zalet:

  • Opcje pożyczki – Quicken oferuje szeroką gamę opcji refinansowania, w tym pożyczki FHA i VA. Ponadto oferuje pożyczki na 30 i 15 lat, duże pożyczki oraz produkt o nazwie „TWOJA pożyczka, który pozwala wybrać własny okres pożyczki
  • Wymagania pożyczkobiorców – Quicken twierdzi, że klienci mogą refinansować kredytem już od 580 i wskaźnikiem zadłużenia do dochodu sięgającym 50%, chociaż rzeczywiste wymagania będą się różnić w zależności od pożyczkobiorcyKlienci mogą również być w stanie refinansować z wysokim współczynnikiem kredytu do wartości, jeśli kwalifikują się do refinansowania usprawnionego FHA.

   Hipoteka rakietowaRocket Mortgage jest spółką zależną będącą w całości własnością Quicken Loans. Więc wrzucamy oba razem.

   Główna różnica między nimi polega na tym, że Rocket jest jeszcze bardziej nastawiony na składanie wniosków online i przetwarzanie pożyczek.

   Jeśli jesteś technofilem, pokochasz to. Ponieważ możliwe jest szybkie i łatwe uzyskanie refinansowania przy niewielkim lub żadnym kontakcie z ludźmi. Ale jeśli to twój pomysł na koszmar, trzymaj się Quicken.

   2. Hipoteka niezależna od Fairway

   Fairway zajął drugie miejsce w rankingu JD Power 2019, tuż za Quicken Loans. Oto kolejny pożyczkodawca, który wie, jak zadowolić swoich klientów. Oferuje:

   • Szeroka gama produktów refinansowych, w tym pożyczki FHA, VA, USDA, konwencjonalne, jumbo oraz pożyczki o stałym i zmiennym oprocentowaniu
   • Zręczne przetwarzanie online, poparte obszernymi informacjami na stronie internetowejŁatwy dostęp telefoniczny do profesjonalnych doradcówŚwietna aplikacja mobilnaPożyczki dla osób, które mają zaledwie 620 punktów kredytowychJedyne zastrzeżenie? Aby otrzymać wycenę refinansowania z Fairway, musisz przekazać wiele danych osobowych. Ale przy tak znakomitych wynikach obsługi klienta może być warte dodatkowego wysiłku.

    3. Guild Mortgage Company

    Gildia znalazła się zaledwie o jeden punkt za Fairway w ankiecie JD Power 2019. Możesz więc założyć, że obsługa klienta jest podobnie wyjątkowa.

    Guild jest mniejszy niż Quicken i Fairway, ale nadal znajduje się wśród 10 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych w Ameryce. Zapewnia:

    • Dość obszerne portfolio produktów refinansowych, podobne do pozostałych. Ale to nie jest duże w przypadku dużych pożyczek
    • Licencjonowane do udzielania kredytów hipotecznych w 48 stanachMożliwość bezpośrednich spotkań z oddziałami w 31 stanach na zachodzie i południu krajuZatwierdzenia z minimum 620 oceną kredytową – lub 580 dla pożyczek VA i 600 dla pożyczek USDARozważy alternatywne źródła kredytów, które inni często ignorująJedna wada, na którą należy zwrócić uwagę: opłaty pożyczkodawców gildii są często wyższe niż u niektórych innych pożyczkodawców.

     4. Bank USA

     >>Przeczytaj pełną recenzję banku amerykańskiego

     US Bank zajmuje bardzo przyzwoite czwarte miejsce w badaniu satysfakcji klientów JD Power.

     Ale więcej jej klientów skarży się federalnemu organowi regulacyjnemu, że inni pożyczkodawcy z tej listy. I to zależy od liczby udzielonych kredytów hipotecznych.

     Mimo to jest to wiarygodny wybór na krótką listę, ponieważ oferuje:

     • Sieć oddziałów licząca 3000 osób dla osób preferujących usługę kredytu hipotecznego
     • Wysoce funkcjonalne usługi online i mobilne dla tych, którzy preferują technologię cyfrowąSzeroka oferta kredytów refinansowychMinimalna ocena kredytowa 620 dla większości pożyczekW razie potrzeby przeanalizuje alternatywne źródła kredytówWadą? Okazało się, że w naszym porównaniu cen reklamowane stawki i koszty banku US Bank nie zawsze były najtańsze.

      5. LoLDepot

      >>Przeczytaj pełną recenzję LoLDepot

      Pożyczka cyfrowa Depot należy do najszybciej rozwijających się pożyczkodawców hipotecznych w kraju.

      Jej rozwój był w dużej mierze oparty na innowacjach technologicznych wspieranych przez „profesjonalną obsługę klienta, co oznacza liczne osobiste wsparcie ze strony profesjonalistów.

      Oferta LoanDepot obejmuje:

      • „Mello smartloan, zastrzeżona technologia, która według firmy może skrócić czas potrzebny na przetworzenie pożyczki i zamknięcie
      • Szeroka gama produktów refinansowych, ale nie pożyczek USDASieć oddziałów obejmująca 200 placówek, która stanowi bezpośrednią alternatywę dla osób mieszkających w pobliżuMinimalna ocena kredytowa 580, chociaż prawdopodobnie będziesz potrzebować wyższego w przypadku większości produktów pożyczkowychJeśli chodzi o wady, to jest to kolejny pożyczkodawca, który chce o tobie dużo wiedzieć, zanim udzieli Ci choćby wskazówki na temat umowy, do której możesz się kwalifikować.

       6. Kurs gwarantowany

       Każdy pożyczkodawca z naszej listy najlepszych firm zajmujących się refinansowaniem kredytów hipotecznych ma doskonałą reputację w zakresie obsługi klienta. Gwarantowana stawka nie jest wyjątkiem.

       Ale ten pożyczkodawca oferuje coś więcej: umowy refinansowania, które są nie tylko konkurencyjne, ale w rzeczywistości są lepsze niż wiele innych.

       Jednak te zazwyczaj trafiają do wnioskodawców posiadających zdolność kredytową. Więc może to nie być najlepszy pożyczkodawca dla osób ze słabymi wynikami kredytowymi.

       Kluczowe cechy kursu gwarantowanego obejmują:

       • Lepsze stawki niż wielu konkurentów, ale tylko dla tych z dobrym lub dużym kredytem
       • Posiada licencję na pożyczanie w 50 stanach i obsługuje oddziały fizyczne w 46Świetne technologie internetowe dla tych, którzy wolą pracować w cyberprzestrzeni, a także dobre wsparcie telefoniczneSzerokie portfolio produktów refinansowychNajważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę na temat tego pożyczkodawcy przed uzyskaniem stawki, jest to, że często nie jest on tak przyjazny dla pożyczkobiorców z niższym kredytem niż inne firmy refinansujące.

        Najlepsze firmy refinansujące VA

        Większość firm hipotecznych nie ma problemu z obsługą i refinansowaniem kredytów VA. Ale jest kilku pożyczkodawców, którzy specjalizują się w pożyczkach VA – i są to jedne z najlepszych firm refinansujących.

        1. USAA Federal Savings Bank – wyniki 900 w ankiecie JD Power w porównaniu z 880 Quicken Loans. >>Przeczytaj pełną recenzję USAA
        2. Navy Federal Credit Union – wyniki 882 i ma jedne z najniższych współczynników VA, jakie widzieliśmyPowodem, dla którego nie włączamy USAA i Navy Federal do innych czołowych kredytodawców refinansujących jest fakt, że członkostwo jest ściśle ograniczone do personelu wojskowego.

         Aby kwalifikować się do kredytu hipotecznego lub refinansowania u jednego z tych pożyczkodawców, musisz być aktywnym członkiem wojskowym, weteranem lub uprawnionym małżonkiem.

         Stawki refinansowania dzisiaj

         Przewiduje się, że stopy refinansowania utrzymają się na stałym poziomie przez cały 2020 rok.

         Oznacza to, że przy odrobinie szczęścia stawki 30-letniego refinansowania o stałym oprocentowaniu będą wahać się tam, gdzie są w momencie pisania tego artykułu (początek stycznia 2020 r.):

         Aktualne stawki refinansowania kredytów hipotecznych
        3. Refinansowanie konwencjonalne – 3,792%
        4. Refinansowanie FHA – 3,25% Refinansowanie VA – 3,292% Zobacz nasze założenia dotyczące kursu tutaj.

         Pamiętaj, że stawki refinansowania, podobnie jak oprocentowanie kredytów hipotecznych, są różne dla każdego klienta.

         Twoja własna stopa procentowa zależy od wielkości pożyczki, kredytu, zadłużenia i wielu innych czynników.

         Jeśli jesteś pożyczkobiorcą z najwyższej półki, posiadającym znakomity kredyt, dużą zaliczkę i niewiele długów, możesz otrzymać znacznie niższą stopę refinansowania niż te wymienione tutaj.

         Znajdź swoje rzeczywiste stawki refinansowania, korzystając z poniższego linku.

         Prognozy stóp refinansowania

         Być może nie rozpoczynasz refinansowania w tym tygodniu lub nawet w tym miesiącu. W takim przypadku prawdopodobnie zastanawiasz się, jak będą wyglądać stopy refinansowania jeszcze w tym roku.

         Aby dać Ci wyobrażenie, czego się spodziewać, pobraliśmy prognozy stóp refinansowania na 2020 r. Od niektórych czołowych władz mieszkaniowych w USA.

         Stopy refinansowania w 2020 roku – prognozy czołowych autorytetów
        5. Fannie Mae – Stawki wyniosą 3,7% w pierwszym kwartale, a następnie obniżą się do 3,6% do końca roku
        6. Freddie Mac – (prognoza opublikowana w listopadzie 2019 r.) Będą one wynosić 3,8% w każdym kwartale 2020 rStowarzyszenie bankierów hipotecznych – utrzymają 3,7% przez wszystkie kwartały rokuTe prognozy stóp nie są do końca jednomyślne. Ale biorąc pod uwagę, jak bardzo rozbieżne były prognozy tych zespołów w przeszłości, jest to tak bliskie, jak nigdy dotąd.

         Przy konsensusie co do stóp poniżej 4%, rok 2020 to doskonały czas na refinansowanie.

         Najlepsza firma refinansująca dla Ciebie

         Celem tego artykułu jest opowiedzenie o najlepszych firmach zajmujących się refinansowaniem kredytów hipotecznych.

         Ale bądźmy szczerzy: najlepszy pożyczkodawca dla jednej osoby może nie być najlepszy dla drugiej.

         To dlatego, że stawki refinansowania są unikalne dla Ciebie. Opierają się na takich czynnikach, jak:

         • Twoja ocena kredytowa i raport
         • Wysokość zaliczki w stosunku do wartości rynkowej domuJaka część Twojego miesięcznego dochodu przeznaczana jest na inne długiKażda firma inaczej rozważa te czynniki – co oznacza, że ​​koszty refinansowania będą się różnić w zależności od pożyczkodawcy.

          W jaki sposób ustalane są stawki refinansowania?Każda firma refinansująca zwykle specjalizuje się w określonych grupach kredytobiorców.

          Na przykład pożyczkodawca, który obsługuje pożyczkobiorców ze słabym kredytem, ​​może nie być tak konkurencyjny dla kogoś z wynikiem 740+, jak pożyczkodawca preferujący pożyczki z wysokim kredytem.

          Oznacza to, że Twój obecny pożyczkodawca może nie być najlepszym sposobem na refinansowanie.

          Jeśli Twoja osobista sytuacja zmieniła się od czasu zakupu domu, inna firma może teraz lepiej się tobą zająć.

          To samo dotyczy rekomendacji, które otrzymujesz od rodziny i przyjaciół. O ile ich profil pożyczkobiorcy nie jest bardzo podobny do twojego, ich idealny pożyczkodawca prawdopodobnie nie będzie twój.

          Rozejrzyj się za najlepszym pożyczkodawcą refinansującym

          W rzeczywistości jedynym sposobem na znalezienie najlepszych firm zajmujących się refinansowaniem kredytów hipotecznych jest rozejrzenie się.

          W końcu niewielu z nas sprawdza tylko jednego sprzedawcę przy zakupie nowego samochodu, telewizora czy myjki. A oszczędności, które możesz osiągnąć, wybierając najlepszy kredyt hipoteczny, są znacznie większe niż te.

          „Z naszych badań wynika, że ​​pożyczkobiorcy mogliby zaoszczędzić średnio 1500 USD w okresie trwania pożyczki, uzyskując jedną dodatkową ofertę i średnio około 3000 USD za pięć ofert.

          „ Pożyczkobiorcy mogliby zaoszczędzić średnio 1500 USD… uzyskując jedną dodatkową ofertę cenową i średnio około 3000 USD za pięć ofert. –Freddie Mac

          „Jednak prawie połowa konsumentów nie szuka lepszych stawek przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego na zakup lub refinansowanie domu. Co gorsza, wielu konsumentów nie zdaje sobie sprawy, że stawki oferowane przez instytucje pożyczkowe są bardzo zróżnicowane .

          „ Badania Biura sugerują, że niepowodzenie w znalezieniu kredytu hipotecznego kosztuje przeciętnego nabywcę domu około 300 dolarów rocznie i wiele tysięcy dolarów przez cały okres trwania kredytu. „

          Jak uzyskać zgodę najlepszych firm zajmujących się refinansowaniem kredytów hipotecznych

          Uzyskanie zgody na najlepsze oferty od najlepszych kredytodawców refinansujących jest w teorii łatwe. Jednak ze względów praktycznych może być trudniej.

          Istnieją trzy podstawowe strategie:

          • Zwiększ swoją zdolność kredytową – Płać na czas każdy rachunek, nie zwiększaj salda na karcie kredytowej i nie otwieraj nowych kont ani nie zamykaj istniejących w miesiącach poprzedzających złożenie wniosku
          • Spłacaj długi – im niższą część dochodu musisz spłacić, aby być na bieżąco z istniejącymi długami, tym lepiej Gromadź oszczędności – jeśli możesz pokryć koszty zamknięcia przy stole, nie będziesz musiał wpłacać ich do pożyczki ani akceptować wyższego oprocentowaniaSpłacać długi i gromadzić oszczędności? To może wymagać poświęceń. Pamiętaj tylko, że twój pożyczkodawca prawdopodobnie wynagrodzi cię za zrobienie tego.

           Innym sposobem na uzyskanie możliwie najlepszego współczynnika refinansowania jest skorzystanie z porównywarki – i dokładne porównanie otrzymanych ofert.

           Czy sprawdzenie stóp refinansowania zaszkodzi mojej zdolności kredytowej?Prawdopodobnie czytałeś, że za każdym razem, gdy ubiegasz się o pożyczkę, Twoja ocena kredytowa spada. I tak jest w większości przypadków. Ale nie wtedy, gdy kupujesz kredyt hipoteczny. Przynajmniej nie, jeśli robisz to przez określony czas.

           FICO® to firma stojąca za najpopularniejszymi technologiami oceny zdolności kredytowej w Ameryce. I wyjaśnia, jak działa jego najnowsza wersja:

           „W przypadku tego rodzaju pożyczek [kredytów hipotecznych i refinansowania kredytów hipotecznych] FICO Scores ignoruje zapytania skierowane w ciągu 30 dni poprzedzających ocenę. Tak więc, jeśli znajdziesz pożyczkę w ciągu 30 dni, zapytania nie wpłyną na twoje wyniki podczas oceniania zakupów.

           „Jeśli znajdziesz pożyczkę w ciągu 30 dni, zapytania nie wpłyną na Twoje wyniki podczas oceniania zakupów. –FICO

           Ponadto wyniki FICO sprawdzają w raporcie kredytowym zapytania dotyczące zakupów cenowych starsze niż 30 dni. Jeśli Twoje wyniki FICO znajdą jakieś, Twoje wyniki będą traktować zapytania z typowego okresu zakupowego jako tylko jedno zapytanie. „

           Mimo to możesz preferować składanie wszystkich wniosków o refinansowanie w ciągu 14 dni. Dzieje się tak, ponieważ stare wersje FICO korzystały z tego okresu, a niektórzy pożyczkodawcy nadal je stosują.

           A VantageScore, który jest głównym konkurentem FICO, nadal daje Ci tylko dwa tygodnie.

           Kiedy refinansować kredyt hipoteczny

           Większość właścicieli domów refinansuje z jednego z dwóch powodów:

           1. Aby uzyskać niższą stopę procentową kredytu hipotecznego, a także zmniejszyć ich miesięczne raty
           2. Aby wydobyć część kapitału, który zgromadzili w swoim domu za pomocą „refinansowania wypłatyPrzeczytaj o innych równie uzasadnionych powodach refinansowania. Ale najpierw przyjrzyjmy się pokrótce tym dwóm.

            Refinansowanie oprocentowane i terminoweMożesz zmniejszyć miesięczne raty kredytu hipotecznego, refinansując je do niższej stopy procentowej. Upewnij się tylko, że kwota, którą zaoszczędzisz, uzasadnia kwotę, którą zapłacisz jako koszty zamknięcia nowego kredytu hipotecznego.

            Skorzystaj z naszego kalkulatora refinansowania, aby określić swoje miesięczne oszczędności przy niższej stawce.

            Często możesz zmniejszyć miesięczną płatność, nawet jeśli nie uzyskasz niższej stawki. To dlatego, że zresetujesz zegar swojego kredytu hipotecznego.

            Załóżmy, że masz już istniejącą 30-letnią pożyczkę od 10 lat. Jeśli refinansujesz nowy 30-letni kredyt hipoteczny, koszt zakupu domu rozłożysz na 40, a nie 30 lat.

            Więcej płatności = niższe płatności. To tylko podstawowa arytmetyka.

            Pamiętaj jednak: przestawianie zegara na dłuższą metę kosztuje Cię, ponieważ dłużej płacisz odsetki.

            Refinansowanie typu cash-outJeśli zgromadziłeś wartościowy kapitał w swoim domu, możesz go wykupić w formie gotówki (lub, co bardziej prawdopodobne, czeku lub przelewu bankowego).

            Możesz wydać pieniądze na wszystko, co tylko zechcesz: od gruntownej przebudowy lub zakupu drugiego domu, po założenie nowej firmy.

            Ale nie oczekuj, że będziesz w stanie wydobyć cały swój kapitał.

            Wiele programów i pożyczkodawców będzie chciało, abyś utrzymywał „poduszkę kapitału. To może być 20% wartości rynkowej domu. Ale zasady są różne.

            Refinansuj, aby spłacić pożyczkę wcześniejIm dłużej pożyczysz dużą sumę pieniędzy, tym wyższa kwota zapłacisz. Dotyczy to nawet niskiego oprocentowania kredytów hipotecznych.

            Dlatego niektórzy właściciele domów refinansują na krótszy okres.

            Możesz zamienić swój 30-letni kredyt hipoteczny na 10-, 15- lub 20-letni. Niektórzy pożyczkodawcy zapewnią Ci jeszcze większą elastyczność, pozwalając w zasadzie wybrać własny termin.

            To świetny sposób na długoterminowe oszczędzanie pieniędzy. Ale nie jest otwarte dla wszystkich. Ponieważ oznacza to, że Twoje miesięczne płatności wzrosną.

            Dlatego pod koniec każdego miesiąca będziesz potrzebować dużej ilości gotówki, aby poważnie przemyśleć tę opcję.

            Ile? Skorzystaj z kalkulatora refinansowania, aby się dowiedzieć.

            Refinansowanie, aby pozbyć się ubezpieczenia kredytu hipotecznegoKiedy wartość rynkowa Twojego domu jest co najmniej 20% wyższa niż saldo kredytu hipotecznego, możesz zwykle poprosić pożyczkodawcę o zaprzestanie pobierania opłat za ubezpieczenie kredytu hipotecznego.

            Ale to nie działa ze wszystkimi programami, w tym pożyczkami FHA.

            Jeśli masz jeden z nich, musisz refinansować do innego programu, aby uwolnić się od tych przerażających składek na ubezpieczenie kredytu hipotecznego.

            Refinansowanie przy niewielkim lub zerowym kapitaleWszystkie powyższe opcje prawdopodobnie będą wymagać od ciebie przynajmniej trochę kapitału, a być może całkiem sporo. Prawdopodobnie będziesz też potrzebować przyzwoitej zdolności kredytowej.

            Jednak niektóre programy hipoteczne oferują pomoc właścicielom domów, którzy mają niewielki kapitał własny lub niski kredyt.

            Możesz nawet być w stanie refinansować, jeśli jesteś „pod wodą – co oznacza, że ​​jesteś winien domowi więcej, niż jest obecnie warte.

            Uproszczenie pożyczek refinansowych nie wymaga sprawdzania zdolności kredytowej ani wyceny domu.

            Oznacza to, że możesz obniżyć swoje miesięczne raty, nawet jeśli saldo kredytu hipotecznego jest wyższe niż wartość rynkowa domu. I nawet jeśli spadła twoja zdolność kredytowa.

            Ale pamiętaj – nie będziesz w stanie wypłacić pieniędzy za pomocą tych programów. Zanim się zakwalifikujesz, musisz spłacać kredyt hipoteczny na czas przez pewien okres.

            Mimo to dla wielu te programy refinansowania są niezwykle cenne.

            Często zadawane pytania dotyczące refinansowania kredytu hipotecznego

            Twoja obecna firma udzielająca kredytów hipotecznych może zaoferować najlepszą ofertę refinansowania. Rzeczywiście, niektórzy pożyczkodawcy nagradzają lojalność właścicieli domów niższymi stawkami, jeśli trzymają się refinansowania. Nie musisz jednak refinansować w swojej obecnej firmie hipotecznej. Wielu właścicieli domów oszczędza tysiące, robiąc zakupy i znajdując firmę refinansującą, która może zaoferować im niższą stawkę. Możesz to zrobić tutaj .

            Zwykle refinansowanie domu zajmuje od 35 do 45 dni . Ale to, jak długo zajmie Ci refinansowanie, będzie zależeć od wielu czynników – w tym wydajności pożyczkodawcy i szybkości załatwienia dokumentów. W rzeczywistości późne dokumenty są jednym z największych opóźnień w refinansowaniu. Więc zbierz wszystkie dokumenty, których możesz potrzebować z wyprzedzeniem. I pamiętaj, aby jak najszybciej odpowiadać na pytania i prośby, aby przyspieszyć proces.

            W przypadku głównego nurtu refinansowania spodziewaj się zapłacić około 2% do 5% wartości domu w kosztach zamknięcia. Chociaż opłaty różnią się znacznie w tych granicach. Dobrą wiadomością jest to, że podczas refinansowania koszty zamknięcia można przełożyć na całkowitą kwotę pożyczki. Dzięki temu możesz płacić im z czasem, zamiast gromadzić gotówkę z góry.

            Dwie inne rzeczy, o których należy pamiętać o kosztach zamknięcia refinansowania:

            – Uproszczone kredyty hipoteczne mają zwykle niższe koszty zamknięcia

            – Możesz uzyskać opłacalne oszczędności na kosztach, robiąc małe zakupy i targując się

            Często możesz rozpocząć nową refinansowanie, zanim atrament wyschnie na ostatnim. Wiele najlepszych firm zajmujących się refinansowaniem kredytów hipotecznych (i inni pożyczkodawcy) nie określa limitów między refinansowaniem. Jednak prawdopodobnie będziesz musiał poczekać sześć miesięcy przed refinansowaniem jeśli masz pożyczkę zabezpieczoną przez VA, FHA lub USDA. Niektórzy pożyczkodawcy egzekwują ten limit również w przypadku pożyczek pozarządowych.

            Sprawdzanie stawek refinansowania nie wpłynie negatywnie na Twoją zdolność kredytową, o ile otrzymasz wszystkie notowania w ciągu dwóch tygodni do miesiąca. Jedynym sposobem, w jaki może ucierpieć twoja zdolność kredytowa, jest sytuacja, gdy twój kredyt hipoteczny jest jedyną pożyczką opartą na kredycie. Może to wpłynąć na Twój „ średni wiek kont (AAoA). Jednak AAoA to tylko 15% Twojej zdolności kredytowej . A większość ludzi ma inne linie kredytowe poza kredytem hipotecznym. Więc nie warto tracić snu.

            Słowniczek refinansowania kredytu hipotecznego

            Poniższe definicje mogą pomóc w poruszaniu się po naszych recenzjach:

            Udzielenie kredytu hipotecznego – pomyślne założenie nowego kredytu hipotecznego lub refinansowania. Zatem „twórca i „pochodzić to tylko wariacje na ten temat

            Refinansowanie wspierane przez rząd – obejmuje te częściowo gwarantowane przez Federal Housing Administration (pożyczki FHA), Department of Veterans Affairs (pożyczki VA) i Ministerstwo Rolnictwa (pożyczki USDA)

            Kredyty hipoteczne Jumbo – Kredyty hipoteczne Jumbo to takie, które pozwalają pożyczyć więcej niż standardowe limity pożyczki (obecnie 510 400 USD i więcej, w zależności od miejsca zamieszkania). Możesz więc pożyczyć kilka milionów dolarów, jeśli się kwalifikujesz

            Pożyczki konwencjonalne – zwane też „pożyczkami zgodnymi to takie, które są zgodne z wytycznymi dotyczącymi pożyczek ustanowionymi przez Fannie Mae i Freddie Mac

            Wskaźnik zadłużenia do dochodu – Twój wskaźnik zadłużenia do dochodów (DTI) to część miesięcznego dochodu, która zaspokaja wszystkie Twoje długi, w tym nowy kredyt hipoteczny. Im niższa, tym lepiej

            Wskaźnik wartości kredytu do wartości – Twój wskaźnik wartości kredytu do wartości (LTV) to odsetek wartości rynkowej domu, który pożyczasz. Potraktuj to jako przeciwieństwo swojej zaliczki (na zakup) lub kwoty kapitału, z której pozostawiasz (na refinansowanie). Tak więc, jeśli Twoja zaliczka wynosi 3%, LTV wynosi 97%, a jeśli odkładasz 20%, LTV wynosi 80%

            Minimalna wpłata zadatku – Minimalna kwota, jaką możesz odłożyć na sfinansowanie domu. Zależy od programu pożyczki:

            • Pożyczki VA i USDA – bez zaliczki
            • Pożyczki FHA – 3,5% wartości rynkowej domu lub więcej Pożyczki konwencjonalne – 3% wartości rynkowej domu lub więcej Jeśli odłożysz 20% , a czasem mniej, możesz uniknąć ubezpieczenia kredytu hipotecznegoWciąż niejasne? Kliknij łącza w każdym opisie, aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienia.

             Rozpocznij refinansowanie już dziś

             Większość właścicieli domów znajdzie to, czego potrzebują, w jednej z ośmiu najlepszych firm refinansujących wymienionych powyżej.

             Aby uzyskać najlepszą stopę refinansowania i niskie koszty zamknięcia, upewnij się, że porównujesz szacunki pożyczek z kilku różnych firm, zanim zdecydujesz się na jedną.

             Możesz zacząć tutaj, korzystając z poniższego łącza.

             1 Wyniki satysfakcji J.D. Power pochodzą z badania satysfakcji z pierwotnego kredytu hipotecznego w USA z 2019 r. Ogólne wyniki są oparte na ocenach 4 602 respondentów. Oceniane obszary obejmują: proces składania wniosków / zatwierdzania, komunikację, zamykanie pożyczek i oferty pożyczek

             2 Skargi na 1000 klientów na podstawie liczby oficjalnych skarg wniesionych przeciwko firmie podzielonej przez łączną liczbę pożyczek refinansowych tej firmy w 2018 r. Skargi pochodzą z bazy danych Consumer Financial Protection Bureau (CFPB), a informacje o ich pochodzeniu pochodzą z Raport trendów hipotecznych 2018)

             Czytaj dalejRefinansowanie wypłaty: 6 najlepszych sposobów wykorzystania środków na wypłatęMożesz wykorzystać środki z refinansowania na wszystko. Ale niektóre zastosowania są mądrzejsze niż inne. Dowiedz się, czy refi wypłaty jest dla Ciebie dobrym pomysłem.

             Jak nisko możemy zejść? 30-letnie wykresy oprocentowania kredytów hipotecznych opowiadają historięWykres 30-letnich kredytów hipotecznych ze średnimi 30-letnimi oprocentowaniem od 1972 r. Ceny spadają, ale czy nadal mogą być niższe? Dowiedz się tutaj.

             Finansowanie przez sprzedawcę jest ryzykowne. Zamiast tego skorzystaj z tych programów hipotecznychAlternatywy hipoteczne, takie jak finansowanie przez sprzedającego, zakup leasingu i umowa prawna, są ryzykowne. I bez nich możesz kwalifikować się do kredytu hipotecznego.

             popularne artykułyInformacje zawarte na stronie The Mortgage Reports służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią reklamy produktów oferowanych przez Full Beaker. Poglądy i opinie wyrażone w tym dokumencie są poglądami autora i nie odzwierciedlają polityki ani stanowiska firmy Full Beaker, jej kierowników, rodziców ani podmiotów stowarzyszonych.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy