Najlepsze fundusze inwestycyjne do inwestowania w 2015 roku

17.02.2021
Category: Istnieje Wiele

Nowy rok, nowe aspiracje, nowe cele. Wymaga to przeglądu twoich planów lub działań podjętych w zeszłym roku w celu wprowadzenia niezbędnych zmian, jeśli zajdzie taka potrzeba. Inwestycje są jedną z ważnych części twojego planu finansowego, a fundusze inwestycyjne są ważną częścią twoich inwestycji. Dlatego przegląd inwestycji funduszy wspólnego inwestowania jest niezbędny, aby dostosować plan inwestycyjny.

Zanim przejdę dalej z moją listą najlepszych funduszy inwestycyjnych do inwestowania w 2015 roku, zgodnie z moimi parametrami ilościowymi, chciałbym zamieścić tutaj jedno zastrzeżenie. Nie traktuj listy najlepszych funduszy inwestycyjnych w 2015 roku jako wyczerpującej i nie jest to też żadna rada z mojej strony. Nie oznacza to również wykupienia istniejących środków, jeśli nie znajdują się na tej liście.

Ta lista najlepszych funduszy inwestycyjnych do inwestowania w 2015 roku jest oparta na parametrach, takich jak rankingi kwartylowe, generacja alfa w odniesieniu do benchmarku funduszu, w danym dniu (01.01.2015). Lista może zmieniać się z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc ze względu na zmienny charakter rynku akcji, doświadczenie menedżerów funduszy, portfel funduszu, gospodarkę w ogóle i wiele innych czynników.

Dalsze filtrowanie funduszy zależy od wskaźnika wydatków, stażu zarządzającego funduszem, ryzyka związanego z odchyleniem standardowym itp., W przypadku którego należy skonsultować się z osobistym doradcą lub przeszukać arkusze informacyjne poszczególnych domów funduszy.

Niektórzy doradcy mogą rozważyć kroczące zwroty funduszu do ostatecznej selekcji. Pamiętaj jednak, że najlepszy fundusz inwestycyjny do inwestowania w 2015 r. Lub do dalszego inwestowania w istniejące fundusze w 2015 r. Zależy całkowicie od Twoich celów i profilu ryzyka. Ten wybrany przeze mnie wybór może być użyty do dalszego filtrowania przed finalizacją.

Parametry doboru najlepszych funduszy inwestycyjnych do inwestycji w 2015 roku:
 • Fundusz powinien znajdować się w najwyższym kwartylu za 3 i 5 lat kadencji
 • Fundusz powinien był wygenerować alfa za 3 i 5 lat kadencjiZarządzający tym samym funduszem powinien zarządzać funduszem przez co najmniej ostatnie 2 lata.Ponadto Ty i Twój doradca możecie filtrować fundusze na podstawie wskaźnika wydatków, odchylenia standardowego i odpowiedniości Najlepsze fundusze inwestycyjne do inwestowania w 2015 r. – Large Cap (kliknij obrazek, aby powiększyć)

  Wyniki funduszy powierniczych o dużej kapitalizacji (kliknij, aby powiększyć)

  Najlepsze fundusze inwestycyjne w 2015 r. – duże i średnie kapitały (kliknij, aby powiększyć)

  Wyniki funduszy o dużej i średniej kapitalizacji (kliknij, aby powiększyć)

  Najlepsze fundusze inwestycyjne do inwestowania w 2015 r. – fundusze o średniej i małej kapitalizacji (kliknij, aby powiększyć)

  Wyniki funduszy o średniej i małej kapitalizacji (kliknij, aby powiększyć)

  Najlepsze fundusze inwestycyjne do inwestowania w 2015 r. – Multi cap (kliknij, aby powiększyć)

  Wyniki funduszy Multicap (kliknij, aby powiększyć)

  Najlepsze fundusze inwestycyjne do inwestowania w 2015 r. – Zrównoważone (Kliknij, aby powiększyć)

  Wyniki zrównoważonych funduszy inwestycyjnych (kliknij, aby powiększyć)

  Wniosek:

  Mantrą do generowania dobrych zwrotów jest „Regularne inwestowanie. Przez większość czasu obserwowano, że dany fundusz nie spełnia żadnego z kryteriów wyboru, ale nadal daje przyzwoity zwrot, w rzeczywistości zwroty porównywalne z funduszami z najwyższego kwartylu.

  Istnieje wiele funduszy, których nie ma na powyższych listach, ale doradziłem to wielu moim klientom zgodnie z ich wymaganiami oraz moim zrozumieniem ich celów i profilu ryzyka. Czasami oprogramowanie używane przez doradców nie daje jasnego obrazu. Na przykład na powyższej liście dużych kapitalizacji – L&T Equity i UTI Opportunities, należą do kategorii Large i Mid cap, ale badania wartości traktują je jako Large cap. Te rzeczy mogą cię zmylić.

  Dlatego projektując funduszowy portfel funduszy inwestycyjnych, który jest dobrze zdywersyfikowany, można skorzystać z parametrów ilościowych, jak wspomniano powyżej, ale ostateczny wybór zależy od własnego zrozumienia funduszy inwestycyjnych, procesu zarządzania funduszem, filozofii funduszu i wielu innych. inne tego rodzaju parametry jakościowe.

  Mamy nadzieję, że artykuł „Najlepsze fundusze inwestycyjne do wyboru w 2015 r. Okaże się przydatny. Udostępnij to znajomym. a jeśli masz jakiekolwiek pytania, skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy