Nie ma pieniędzy, nie ma finansowania samochodów ciężarowych w celu sprawdzenia zdolności kredytowej?

17.02.2021
Category: Wyniki Fico

Ocena kredytowa i brak zaliczki

„Chcę uzyskać finansowanie na sprzęt biznesowy. Mój kredyt jest słaby / zadowalający / dobry / bardzo dobry / doskonały i nie chcę wpłacać zaliczki ani jej wykluczać, na możliwie najniższym poziomie. Jakie opcje są dla mnie otwarte? Jak wysoka jest zdolność kredytowa, aby nie wpłacić zaliczki?

W TopMark Funding często jesteśmy o to pytani, a ponieważ klient ma zawsze rację, pomyśleliśmy, że dobrze byłoby napisać artykuł i uzyskać odpowiedź dla ludzi.

Zaliczka z ust Przedstawiciela Finansowego

Rozmawialiśmy z Nickiem Gilmore, Starszym Menedżerem Sprzedaży w TopMark Funding, na temat związku między wynikiem kredytowym a zaliczką.

„To nie jest sam wynik, to także treść kredytu – powiedział Nick. „Zazwyczaj szukamy mocniejszych profili kredytowych, obejmujących dobrze spłacany dług ratalny. Posiadanie domu również jest kluczowym czynnikiem wzmacniającym profil .

„Przeglądając profil klienta, bierzemy pod uwagę wiele czynników. Obejmuje to liczbę płatności dokonanych w ramach transakcji ratalnych, cofnięcie historii kredytowej i liczbę ostatnich trudnych zapytań dotyczących kredytu .

„Mamy różne programy oparte na zdolności kredytowej. Kiedy ludzie pytają o zaliczkę, tak naprawdę powinni zapytać o koszt początkowy. Obejmuje to opłaty za umieszczenie i płatności z góry, które skracają czas trwania kadencji .

Statystyka

Oprócz wiedzy finansowej TopMark dysponujemy również szczegółami wszystkich finansowanych transakcji. Oto agregacja sfinansowanych transakcji w 2019 r., Anonimowo porównująca wyniki FICO z procentem płatności z góry za zakup sprzętu. Zwróć uwagę, że w przypadku grup osób, które miały ten sam wynik FICO, wzięliśmy średnią ich kosztów początkowych, w przeciwnym razie wykres byłby trudny, jeśli nie niemożliwy do odczytania.

Oto, czego uczymy się z tego wykresu:

 • Wynik kredytowy ma słabą ujemną korelację (-0,4766 dla miłośników matematyki) ze średnim procentem z góry. Wraz ze wzrostem oceny kredytowej procent całkowitej kwoty należnej z góry zwykle spada.
 • Stosując regresję (przerywana linia trendu), stwierdzamy, że wzrost zdolności kredytowej o jeden punkt powoduje obniżenie odsetka należnego z góry o 0,056%. Może się to wydawać marginalne, ale wzrost z 600 do 650 zmniejsza średni odsetek z góry tylko o nieco ponad 2,8%. Jeśli całkowita kwota transakcji za nieznacznie używanego Freightlinera wyniosła 121 000 $, to ta 2,8% zmiana oznacza 3 388 $ mniej z Twojej kieszeni.Niska ocena kredytowa nie wyklucza automatycznie możliwości uzyskania kredytu. Jednocześnie, jeśli nie podoba ci się pomysł płacenia z góry więcej niż połowę, dosłownie opłaca się mieć wyższą zdolność kredytową.Wysoki wynik kredytowy nie oznacza automatycznie, że nie będziesz musiał płacić z góry, osoby z 506 FICO otrzymały 0% z góry, a osoby z 806 FICO otrzymały 20% z góry, ale z pewnością zwiększa to twoje szanse. Po przekroczeniu 600 FICO procent z góry staje się znacznie łatwiejszy do opanowania.Finansowanie półciężarówek bez sprawdzania zdolności kredytowej

  Sformułowanie „finansowanie półciężarówek bez sprawdzania zdolności kredytowej brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe dla niektórych osób poszukujących nowej ciężarówki. Oznacza to, że osoba fizyczna była w stanie uzyskać pożyczkę na zakup pojazdu bez konieczności sprawdzania przez pożyczkodawcę historii pożyczek. Najważniejsze pytanie brzmi… Czy w ogóle nie istnieje finansowanie półciężarówek w celu sprawdzenia zdolności kredytowej?

  Pozyskanie bez czeku finansowania komercyjnego ciężarówki nie jest całkowicie niemożliwe, ale niekoniecznie jest łatwe. Możesz napotkać więcej przeszkód niż w przypadku bardziej tradycyjnych sposobów aplikacji.

  Jeśli jesteś właścicielem-operatorem z dobrym kredytem biznesowym, przyzwoitymi rocznymi przychodami i współpracujesz z elastycznym pożyczkodawcą, z którym pracowałeś wcześniej, możesz znaleźć niedrogi sposób na uzyskanie finansowania bez sprawdzania zdolności kredytowej. Ale co z kimkolwiek, kto chce pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej? Czy biznes musi zwracać uwagę na kredyt, skoro wszystko, czego chcesz, to nowa ciężarówka?

  Na szczęście dla Ciebie napisaliśmy dogłębny przewodnik, który pomoże Ci w poszukiwaniu tego typu programów. Jeśli chcesz odświeżyć swoją wiedzę kredytową przed sprawdzeniem tajników finansowania półciężarówek bez sprawdzania zdolności kredytowej, przejdź do sekcji The Trucker’s Guide to Understanding Credit.

  Dlaczego trudno jest znaleźć finansowanie półciężarówek bez sprawdzania zdolności kredytowej

  Znalezienie jakichkolwiek renomowanych źródeł pożyczek, które nie oferują pożyczek biznesowych lub programów finansowania, jest dość trudne. Jeśli pożyczkodawca oferuje taki program, należy postępować ostrożnie, ponieważ wykracza to poza normy świata pożyczkowego.

  Powodem, dla którego większość banków i innych kredytodawców chce zobaczyć Twój kredyt, jest to, że chcą wiedzieć, czy spłacisz je zgodnie z obietnicą. Twoja ocena kredytowa i raport kredytowy to szybki i łatwy sposób dla pożyczkodawców, aby zobaczyć, jakie rodzaje ryzyka stwarzasz im i ich fundusze. Firmy, które zrezygnują z jakiegokolwiek rodzaju kontroli kredytowej, prawdopodobnie będą próbować obciążyć Cię wysokimi stopami procentowymi i dużymi zaliczkami na zabezpieczenie pieniędzy.

  Istnieje również ryzyko, że te firmy są drapieżne i chcą zwabić zdesperowanych ludzi, którzy potrzebują pieniędzy, ale nie mogą iść nigdzie indziej. Mogą działać na podstawie podejrzanych kontraktów, wysokich stóp procentowych i ukrytych opłat, ponieważ ich pożyczkobiorcy nie mają innych opcji pożyczkowych.

  W tym samym czasie inne renomowane banki i pożyczkodawcy mogą przekazać kontrolę kredytową, jeśli przedstawiasz dobre wyciągi bankowe i masz silną historię związaną z Twoją firmą. W takich przypadkach często musisz być w stanie udowodnić, że jesteś w całkiem przyzwoitej sytuacji finansowej dla większości renomowanych kredytodawców, aby pominąć sprawdzenie zdolności kredytowej.

  Finansowanie naczepy lub przyczepy nie różni się od jakiegokolwiek innego rodzaju pożyczki. Jeśli jesteś zdeterminowany, aby znaleźć pożyczkodawcę, który nie przeprowadzi kontroli kredytowej, postępuj bardzo ostrożnie. Przeczytaj wszystkie umowy i przyjrzyj się biznesowi, zanim prawdopodobnie podpiszesz wszystkie swoje pieniądze na drapieżną pożyczkę, której nie możesz spłacić.

  Krótko mówiąc, dobry pożyczkodawca będzie chciał ocenić swoje ryzyko i korzyści, biorąc pod uwagę, komu zatwierdza pożyczki i finansowanie. Tak jak powinieneś zbadać ich praktyki, te firmy muszą wiedzieć, że nie stracą pieniędzy, które pożyczyli klientowi. Właśnie dlatego kontrola zdolności kredytowej jest tak ważna w świecie finansów i prawie nieunikniona.

  O ile nie możesz zrekompensować innych silnych referencji, istnieje kilka renomowanych firm, które udzielą ci przystępnej pożyczki półciężarówki bez sprawdzania zdolności kredytowej.

  Optymalizacja doświadczenia w zakresie finansowania półciężarówek

  Jeśli interesujesz się finansowaniem komercyjnych ciężarówek, powinieneś skupić się na firmach specjalizujących się w finansowaniu sprzętu. Ci pożyczkodawcy zapewniają środki i pomagają w zorganizowaniu zakupu sprzętu.

  Firmy wypożyczające sprzęt zabezpieczają pożyczony dług tym samym zakupionym sprzętem. Oznacza to, że jeśli zostaniesz zatwierdzony do finansowania półciężarówek, Twoja ciężarówka będzie stanowić zabezpieczenie samego finansowania. W ten sposób finansowanie ciężarówek jest uznawane za finansowanie zabezpieczone i zapewnia dostęp do niższych stóp procentowych, dłuższych terminów i znacznie większych kwot pożyczek. Gdybyś miał po prostu wyjść i pożyczyć pieniądze w formie pożyczki, a następnie użyć tych pieniędzy na zakup własnej ciężarówki, szukałbyś pożyczki niezabezpieczonej.

  Pożyczki niezabezpieczone są bardziej zorientowane na historię kredytową i dochody, ponieważ nie istnieją żadne zabezpieczenia ani aktywa, które można by zastawić. Tego typu pożyczki będą często miały krótsze terminy spłaty i wyższe początkowe stopy procentowe.

  Ze względu na duże kwoty pieniędzy często potrzebne do zakupu komercyjnej ciężarówki, pożądane dłuższe terminy spłaty oraz zalety pożyczki zabezpieczonej, pożyczkodawcy sprzętu są idealnymi firmami do współpracy przy finansowaniu półciężarówek. Ponadto proces zatwierdzania jest bardziej przeznaczony dla firm przewozowych.

  Dlaczego nie chcesz kredytować półciężarówek?

  Jeśli przeprowadziłeś wiele badań dotyczących finansowania ciężarówek, zauważyłeś, że prawie wszystkie firmy leasingowe i finansujące chcą zobaczyć, co jest w twoim raporcie kredytowym lub przynajmniej spojrzeć na twój wynik. Jak wspomnieliśmy wcześniej, wiarygodna firma będzie chciała się chronić, a nie zwabiać zdesperowanych klientów na wysoko oprocentowane pożyczki.

  Nie zniechęcaj się. Nadal istnieją opcje dla Ciebie, nawet jeśli oznacza to, że pożyczkodawca zajrzy do Twojego raportu. Zanim więc będziesz mógł zdecydować, czego dokładnie potrzebujesz od pożyczkodawców, musisz pomyśleć o tym, dlaczego nie chcesz, aby widzieli Twój kredyt. Najprawdopodobniej dzieje się tak dlatego, że masz mniej niż idealny kredyt, nie chcesz, aby Twój wynik został uszkodzony przez mocne ściąganie kredytu, a może i jedno i drugie.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o niebezpieczeństwach związanych z unikaniem kontroli kredytowej, zapoznaj się z naszym artykułem na temat finansowania półciężarówek bez sprawdzania zdolności kredytowej.

  Wniosek

  Warunki pożyczki stanowią równowagę wynikającą z wielu czynników, z których dwa to ocena kredytowa i kwota wpłacona z góry. Z agregacji finansowanych transakcji z 2019 r. Dowiadujemy się, czego się spodziewamy: wyższa ocena kredytowa zwykle oznacza niższe koszty początkowe wyrażone jako procent całej transakcji. Z pewnością, gdybyśmy przeprowadzili tę samą analizę statystyczną dla oceny kredytowej i stopy procentowej, uzyskalibyśmy podobne wyniki.

  Podobnie jak ludzie z wynikiem 677 i wyższym FICO są trzy razy bardziej skłonni do znalezienia oferty, która im się podoba, tak samo posiadanie zdolności kredytowej powyżej 600 wydaje się być przepustką do uzyskania z góry stawek na poziomie 20% i niższym. Posiadanie niższej zdolności kredytowej nie powinno zniechęcać Cię do ubiegania się o kredyt w wiarygodnej firmie, która zapewnia finansowanie, zwłaszcza gdy alternatywą jest złożenie wniosku w bocznej alei bez firmy zajmującej się weryfikacją zdolności kredytowej, która może wprowadzić Cię na drapieżne stopy procentowe. Jeśli nie masz pewności, czy możesz uzyskać zerową płatność z góry za następną ciężarówkę lub przyczepę, zawsze możesz to sprawdzić w TopMark Funding. Nasz proces aplikacyjny łagodnie wyciąga Twój kredyt, zapobiegając spadkowi zdolności kredytowej i zapewniając, że otrzymasz najlepszą ofertę, jaką możesz uzyskać. Po wypełnieniu wniosku i uzyskaniu wstępnej akceptacji po miękkiej kontroli kredytowej,możesz kupować u dealerów ciężarówki lub przyczepy, która najbardziej Ci odpowiada.

  SPRAWDŹ TE INNE WIELKIE ARTYKUŁY TRUCKINGOWE
 • Mack Trucks ponownie wejdzie na rynek średnich obciążeń
 • Jak rozwijać firmę transportowąTransport samochodowy w 2020 roku i późniejKorzyści z leasingu półciężarówkiO FINANSOWANIU TOPMARK

  TopMark Funding to najlepiej oceniana firma finansująca półciężarówki i sprzęt z siedzibą w Roseville w Kalifornii. Specjalizujemy się w transporcie ciężarowym i sprzęcie ciężkim. Naszą misją jest stać się Twoim długoterminowym partnerem finansowym, pomagając Ci rozwijać działalność i flotę przewozową.

  Nie jesteśmy tu na krótką metę, jesteśmy z tobą na długiej trasie!

  Mamy opcje finansowania dla naczep, samochodów ciężarowych, przyczep i małych firm. Mamy świetne stawki, niskie zaliczki i elastyczne płatności miesięczne niezależnie od historii kredytowej.

  Wypełnij Przewodnik po zrozumieniu kredytu w The Trucker’s Guide. lub zadzwoń pod numer (866) 627-6644. Jeden z naszych specjalistów ds.finansowania ciężarówek skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby omówić potrzeby związane z leasingiem ciężarówek i dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich celach finansowania biznesu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy