Oprocentowanie kredytów samochodowych TD Bank

17.02.2021
Category: Złym Kredytem

Punkt zainteresowania

Kredyty samochodowe TD Bank nie są dostępne bezpośrednio dla kredytobiorców; zamiast tego TD Auto Finance obsługuje pożyczki samochodowe za pośrednictwem swojej sieci dealerskiej, gdy klienci finansują pojazd.

Kredyt samochodowy TD Bank jest oferowany pośrednio przez TD Auto Finance, spółkę zależną TD Bank. Firma TD Auto Finance została założona w 2011 roku i oferuje pożyczki samochodowe za pośrednictwem ponad 6000 dealerów, ale nie oferuje pożyczek bezpośrednio klientom. W związku z tym, jeśli kupujesz pojazdy i pozwalasz dealerowi współpracującemu z TD Auto Finance na prowadzenie kredytu, możesz otrzymać ofertę od pożyczkodawcy. Chociaż TD Auto Finance twierdzi, że oferuje konkurencyjne stopy procentowe i elastyczne pożyczki, nigdy nie powinieneś brać pod uwagę tylko jednej oferty pożyczki od dealera, od którego rozważasz zakup.

TD Bank, spółka dominująca TD Auto Finance, obsługuje firmy i konsumentów od ponad 150 lat i zajęła najwyższe miejsce pod względem zadowolenia klientów wśród banków detalicznych w 2019 r. Według JD Power. Jest to jeden z 10 największych banków w Ameryce i obsługuje łącznie ponad 9 milionów klientów.

Jak układa się TD Auto Finance
 • Uwzględnia kredytobiorców posiadających mniej niż przeciętny kredyt
 • Dostępne w ponad 6000 salonachRenomowana firma macierzysta
 • Nie oferuje pożyczek bezpośrednio konsumentom
 • Opłaty z góryBrak opcji refinansowaniaCo jest interesujące w TD Auto FinanceTD Auto Finance jest pożyczkodawcą pośrednim, który zapewnia finansowanie nowych i używanych samochodów za pośrednictwem 6000 salonów, z którymi współpracuje w całych Stanach Zjednoczonych. Firma twierdzi, że w swojej witrynie finansowania detalicznego oferuje konkurencyjne stopy procentowe i warunki, szybkie decyzje kredytowe i elastyczne opcje pożyczki. W ostatnich latach przeniósł się również do zatwierdzania większej liczby klientów z mniej niż idealnym kredytem. Co więcej, TD Auto Finance umożliwia transfer kapitału, co oznacza, że ​​ktoś inny może przejąć twój kredyt samochodowy, jeśli masz problemy ze spłatą.

  Rzeczy do rozważeniaTD Auto Finance nie oferuje bezpośredniego finansowania dla konsumentów, więc aby ubiegać się o pożyczkę samochodową TD Bank, musisz osobiście odwiedzić uczestniczącego dealera. Ponieważ TD Bank nie ma internetowego procesu wstępnej akceptacji, nie będziesz wiedział, do jakiej kwoty kredytu się kwalifikujesz, dopóki dealer nie przetworzy Twojego wniosku; zakup samochodu bez wcześniej zatwierdzonej pożyczki może utrudnić wynegocjowanie dobrej oferty. Brak procedury wstępnej akceptacji może również prowadzić do niezręcznej sytuacji, jeśli przeszacujesz, na ile samochodu możesz sobie pozwolić, lub otrzymasz niespodziewaną odmowę w salonie.

  Inną wadą korzystania z tego pożyczkodawcy jest kara przedpłaty za spłatę pożyczki przed upływem terminu. Zmniejsza to wszelkie oszczędności odsetkowe, które uzyskasz dzięki wcześniejszej spłacie pożyczki. Ponadto wielu innych pożyczkodawców nie pobiera tej opłaty.

  Warto również zauważyć, że TD Auto Finance nie oferuje żadnych opcji refinansowania. Jeśli więc chcesz refinansować swoją obecną pożyczkę na samochód, powinieneś znaleźć innego pożyczkodawcę.

  Alternatywy dla TD Auto Finance

  TD Auto Finance kontra Capital One

  Capital One zapewnia finansowanie nowych i używanych samochodów zakupionych za pośrednictwem dowolnego z 12 000 uczestniczących w programie dealerów. Minimalna kwota pożyczki to zaledwie 4000 USD, więc nawet jeśli nie chcesz dużo wydawać na samochód, nadal będziesz mógł uzyskać finansowanie.

  Będziesz także mógł uzyskać wstępną kwalifikację online, zanim udasz się do salonu, co jest dużym plusem.

  Capital One zapewnia również opcje refinansowania istniejących pożyczek, czego TD Auto Finance nie oferuje. Możesz refinansować pożyczki samochodowe od 7500 do 50 000 USD, aby uzyskać lepsze oprocentowanie i zaoszczędzić pieniądze.

  TD Auto Finance a pożyczki na otwartych drogachOpen Road Lending oferuje pożyczki zarówno na nowe, jak i używane samochody. Ma konkurencyjne stopy procentowe tak niskie, jak 1,9% i łatwy proces wstępnej akceptacji online. Możesz podjąć decyzję w ciągu kilku godzin i jeszcze tego samego dnia wybrać się na zakupy do swojego nowego samochodu.

  Ten pożyczkodawca ma również opcje refinansowania i oszczędza klientom, którzy refinansują średnio 100 USD miesięcznie.

  Ponadto Open Road Lending oferuje potencjalnym pożyczkobiorcom bazę danych, która pokazuje dokładnie, ile inni kupujący w Twojej okolicy zapłacili za nowy lub używany samochód, który Cię interesuje. W ten sposób masz dodatkową siłę negocjacyjną i wiesz, czy Twój dealer samochodowy. oferuje dobrą ofertę.

  TD Auto Finance kontra CarvanaPodczas gdy TD Auto Finance oferuje pożyczki samochodowe za pośrednictwem dealerów, Carvana jest swoim własnym przedstawicielem. Eliminując pośrednika w kupowaniu samochodów, Carvana jest w stanie dostarczać i finansować pojazdy pożyczkobiorcom jako punkt kompleksowej obsługi przy zakupie samochodu.

  Kandydaci ze złym kredytem mogą nadal zostać zatwierdzeni, o ile mają ukończone 18 lat, zarabiają co najmniej 10 000 USD rocznie i nie mają aktywnych bankructw. Jeśli chcesz sfinansować i kupić samochód w jednym miejscu – tak jak w salonie – Carvana jest dobrą opcją.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy