Przeciętny dług amerykański

Przeciętny dług amerykański
16.10.2020

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez dostarczanie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.

Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

  • 23 marca 2020 /
  • 3 minuty czytania

Monkey Business Images / Shutterstock

Podziel się tą stroną

Dzielić

W Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Uczciwość redakcyjna

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

Kluczowe zasady

Cenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjna

Redakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

Jak zarabiamy pieniądze

Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie dążymy do zapewnienia konsumentom fachowych porad i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu przez całe życie.

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.
Zaczynaj

Kupowanie towarów na kredyt zapewnia Amerykanom większą siłę nabywczą, a jednocześnie stanowi wygodną alternatywę dla korzystania z gotówki. Zgodnie z przeprowadzonym przez Experian badaniem dotyczącym zadłużenia konsumentów z 2019 r., Całkowite zadłużenie konsumentów w Stanach Zjednoczonych wynosi 14,1 bln USD, a średni dług osobisty Amerykanów wynosi 90460 USD.

Te dane dotyczące amerykańskiego zadłużenia obejmują zadłużenie odnawialne, takie jak karty detaliczne i karty kredytowe, zadłużenie mieszkaniowe, takie jak kredyty hipoteczne i kredyty pod zastaw domu (HELOC), oraz kredyty konsumenckie, takie jak pożyczki osobiste i pożyczki studenckie. Spośród tych rodzajów zadłużenia średnie saldo kredytu studenckiego wykazało największy skok w porównaniu z danymi z 2009 r., Przy 73% wzroście.

Aby głębiej zagłębić się w te liczby, oto podział średniego zadłużenia według wieku.

Średni dług amerykański według wieku

Grupa wiekowa

Średni dług

18–23 (generacja Z) 9,593 $
24–39 (milenialsi) 78 396 $
40–55 (generacja X) 135.841 $
56–74 (Baby Boomers) 96 984 USD
75 i więcej (Silent Generation) 40 925 $

Średni dług pokolenia Z (wiek od 18 do 23 lat)

Najmłodszą badaną grupą wiekową zajmującą się zadłużeniem konsumenckim było pokolenie Z, które składa się z Amerykanów w wieku od 18 do 23 lat. W 2019 roku średni zadłużenie w tej grupie demograficznej wynosiło 9 593 USD. Jest to najniższe średnie saldo zadłużenia w badanych grupach wiekowych. Jednak generacja Z zajęła drugie miejsce pod względem średniego wzrostu zadłużenia, z 22-procentowym wzrostem w porównaniu z danymi z 2015 roku.

Z wyjątkiem sald kredytów hipotecznych, ta grupa wiekowa ma najniższe saldo spośród wszystkich innych rodzajów zadłużenia. Według danych Experian, przeciętny Gen Zer nosi w portfelu 1,8 karty kredytowej, a saldo na karcie wynosi 2230 dolarów.

Średni dług dla millenialsów (w wieku od 24 do 39 lat)

Milenialsi, zwani również pokoleniem Y, to Amerykanie w wieku od 24 do 39 lat. W tej grupie wiekowej odnotowano najwyższy średni wzrost zadłużenia osobistego we wszystkich kategoriach. Ich średnie zadłużenie konsumenckie wyniosło 78396 USD w 2019 r., Co stanowi wzrost o 58% w porównaniu z 49722 USD w 2015 r.

Millenialsi mają również średni bilans kredytów hipotecznych w wysokości 224,500 USD, drugi co do wielkości po pokoleniu Xers, którzy mają średni stan kredytów hipotecznych w wysokości 238 344 USD. Jeśli chodzi o zadłużenie na kartach kredytowych, oczekuje się, że salda millenialsów wzrosną. Średnie zadłużenie z tytułu kart kredytowych w grupie wiekowej wzrosło o prawie 40% od 2015 r., Ze średniego zadłużenia na karcie kredytowej wynoszącego 3499 USD do obecnego średniego poziomu 4889 USD.

Średni dług pokolenia X (wiek od 40 do 55 lat)

Amerykanie w wieku od 40 do 55 lat, zwani także pokoleniem X, są najbardziej zadłużeni w stosunku do pokoleń objętych badaniem Experiana. Chociaż ich średni dług wzrósł tylko o 10 procent od 2015 roku, z 123 521 dolarów do 135 841 dolarów, pokolenie X nadal ma około 50 procent więcej długu niż przeciętny Amerykanin.

W tej grupie wiekowej występuje również najwyższe saldo dla wszystkich rodzajów zadłużenia z wyjątkiem kredytów osobistych. Ich średnie zadłużenie na karcie kredytowej wynosi 8215 USD, średnie zadłużenie hipoteczne 238 344 USD, średnie zadłużenie z tytułu kredytu samochodowego 21 570 USD, średnie saldo kredytu studenckiego 39 981 USD i średnie saldo HELOC 49 221 USD.

Średni dług pokolenia wyżu demograficznego (wiek od 56 do 74 lat)

Osoby z wyżu demograficznego to pierwsza grupa wiekowa na liście, która doświadczyła spadku średniego zadłużenia konsumenckiego w latach 2015–2019. W 2019 r. Średni zadłużenie osób z wyżu demograficznego wyniósł 96 984 USD, co stanowi spadek o 7,5% z 104 824 USD w 2015 r. inna grupa, wraz z pokoleniem X, ma większe zadłużenie niż średnia krajowa.

Amerykanie w tej grupie wiekowej posiadają najwyższe zadłużenie z tytułu kredytów osobistych spośród badanych grup demograficznych, ze średnią 19 253 USD sald pożyczek osobistych. Mają również drugie co do wielkości średnie saldo w wielu rodzajach zadłużenia, w tym HELOC, pożyczki studenckie, kredyty samochodowe i karty kredytowe.

Średni dług cichego pokolenia (75 lat i więcej)

Milczące pokolenie dotyczy Amerykanów w wieku 75 lat i starszych. Ta grupa ma drugie najniższe średnie zadłużenie osobiste na poziomie 40925 USD, co oznacza spadek o 7,70% w porównaniu z 2015 r.

Osoby z pokolenia milczącego mają najmniejszy dług hipoteczny, ze średnim saldem 132 025 USD i mają jedne z najniższych sald dla większości innych rodzajów długów. Jednak grupa wiekowa ma trzecie co do wielkości średnie zadłużenie z tytułu kredytów osobistych na poziomie 17 067 USD.

Podsumowując

Porównując średni amerykański dług według wieku, czynniki takie jak dochody i wydarzenia życiowe mogą odgrywać rolę w tym, jak zmieniają się dane dotyczące zadłużenia konsumenckiego. Na przykład, biorąc pod uwagę ich wiek, pokolenie Z prawdopodobnie niedawno uzyskało dostęp do kredytów i / lub niskich limitów zadłużania w miarę rozwoju historii kredytowej.

Milenialsi, którzy są bardziej usytuowani w swojej karierze i zarabiają więcej, mogą mieć większą zdolność do zaciągania długów na większe zakupy, takie jak pierwszy dom lub nowy samochód. Jednocześnie nadal są stosunkowo świeżo po ukończeniu college’u i mają zadłużenie z tytułu kredytów studenckich.

I odwrotnie, starsze pokolenia, takie jak pokolenie wyżu demograficznego i pokolenie ciche, zbliżają się lub przechodzą na emeryturę. Być może spłacili znaczną część swojego zadłużenia, co jest przyczyną spadku ich średniego zadłużenia od 2015 roku.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy