Wyniki WWE Money In The Bank 2018

17.02.2021
Category: Może Zostać

Przeczytaj o wynikach WWE Money in the Bank 2018. Czy widzieliście pełny pokaz WWE Money in the Bank zapaśników? Lubisz silnych mężczyzn i kobiety, którzy ujawniają związki za pomocą walki? Będziesz pod wrażeniem meczów i ich wyników! Kto jest zwycięzcą WWE Money in the Bank?

Zdjęcie z www.wwe.com

Money in the Bank to mecz zapaśniczy z drabinami. W WWE utrzymuje się od 2005 roku. Początkowo mecz odbywał się na WrestleManii. Ale w 2010 roku konkurs doczekał się pokazu PPV o tej samej nazwie. Nagrodą za mecz jest skrzynka z kontraktem na mecz o mistrzostwo świata, która może zostać wypłacona przez posiadacza skrzynki w dowolnym momencie w ciągu roku po jego wygraniu.

W walce ze schodami Money in the Bank mogą wziąć udział zapaśnicy, którzy przeszli kwalifikacje wstępne. Oznacza to, że kandydat musi pokonać każdego innego zapaśnika, który również udaje, że bierze udział w bitwie.

Zdjęcie z www.wwe.com

Zadaniem zapaśnika jest zdobycie sprawy z kontraktem. Obudowa jest umieszczona wysoko. Sportowiec może go zdobyć tylko wspinając się po drabinie. Jest umieszczany na ringu przed rozpoczęciem bitwy. Ten zapaśnik wygrywa, jeśli najpierw wejdzie po drabinie, zdejmie walizkę z haka i podniesie ją.

W ringu może jednocześnie rywalizować od sześciu do dziesięciu zapaśników. Każdy z nich chce usunąć skrzynkę i nie pozwolić na to samo swojemu przeciwnikowi. W przypadku jest kontrakt, który daje możliwość walki o tytuł WWE Championa lub World Championa w wadze ciężkiej (oraz tytuł mistrza ECW po odrodzeniu ECW) w dowolnym momencie.

W niedzielę w Chicago (USA) odbył się WWE MITB 2018. Zobacz wyniki WWE Money in the Bank.

Bracia Bludgeon kontra klub. Zdjęcie z www.wwe.com

Wyniki WWE Money in the Bank 2018

W walce przed pokazem, bracia Bludgeon (Erick Rowan i Luke Harper) pokonali Club (Luke Gallows i Karl Anderson) o tytuł SmackDown Team. Podczas meczu dominowali Bracia Bludgeon.

Daniel Bryan kontra Big Cass. Źródło: www.wwe.com

Główni wojownicy1. Daniel Bryan złamał Big Cassa z hakiem na kolano i piętę. W tym meczu Bryan pokazał więcej umiejętności i wytrzymałości niż jego przeciwnik.

Bobby Lashley vs Sami Zayn, zdjęcie z www.wwe.com

2. Bobby Lashley wygrał w meczu z Sami Zayn . Walka była krótka.

Seth Rollins vs Elias, zdjęcie z www.wwe.com

3. Seth Rollins walczył o tytuł Intercontinental Champion z Eliasem i wygrał. Mimo kontuzji Rollinsa wywalczył zwycięstwo, choć rywale byli prawie na tym samym poziomie.

4. Alexa Bliss wygrałprzezpieniądze damska w Banku. Pozostałymi uczestnikami byli Sasha Banks, Ember Moon, Natalya, Charlotte Flair, Becky Lynch, Naomi i Lana . Mecz kobiet był bardzo emocjonujący i zabawny. Jednak niektórzy uczestnicy zorientowali się, jaki jest związek na ringu, zamiast nie wpuszczać rywali do drabiny.

Roman Reigns vs Jinder Mahal, zdjęcie z www.wwe.com

5. Roman Reigns pokonał Jindera Mahala . W opinii fanów ten mecz był nudny i przewidywalny. A publiczność głośno wyraziła niezadowolenie.

Carmella vs Asuka, źródło: www.wwe.com

6. Carmella pokonała Asukę o tytuł Championa SmackDown. Asuka była bardzo silnym przeciwnikiem, a walka nie była łatwa dla Carmelli. Ale jej przyjaciółka Ellsworth uratowała sytuację, wykonując manewr odwracający uwagę z maską i suknią Asuki.

AJ Styles vs Shinsuke Nakamura, zdjęcie z www.wwe.com

7. AJ Styles wygrał walkę z Shinsuke Nakamurą w meczu Last Man Standing o tytuł mistrza WWE. To był jeden z najbardziej ekscytujących meczów. Walka była ciężka, a nawet brutalna. Do finału rywale walczyli na równych prawach.

Nia Jax, Ronda Rousey i Alexa Bliss, źródło: www.wwe.com

8. Mecz Nia Jax z Rondą Rousey o tytuł Mistrzyni Kobiet Raw zakończył się dyskwalifikacją.

9. Alexa Bliss pokonała Nię Jax do tytułu RAW Champion, używając jej walizki z Money in the Bank.

Walki kobiet o tytuł mistrzyni RAW zostały uznane za najbardziej widowiskowe i otrzymały najwyższą ocenę.

Braun Strowman, zwycięzca, zdjęcie z www.wwe.com

10. Braun Strowman wygrał „Money in the Bank dla mężczyzn. Pozostałymi uczestnikami byli Finn Balor, Kevin Owens, Bobby Roode, The Miz, Samoa Joe, Rusev i Kofi Kingston.

Rywalizacja z zapaśnikami na poziomie Strowmana jest trudna. Pokazał prawdziwą klasę i obszedł wszystkich swoich rywali. Jego walka była na wysokim poziomie i zasłużenie zdobył cenną sprawę.

Czekamy na kolejne zwycięstwa zapaśników!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy